Lajme

Bild: 5 arsyet pse Low la jashtë Botërorit sulmuesin Sane  

Gazeta gjermane Bild ka publikuar 5 arsyet pse Joachim Low nuk grumbulloi për Botërorin “Rusi 2018” sulmuesin Leroy Sane.

Lënia jashtë listës së 23 lojtarëve të përfaqësueses gjermane të lojtarit të Manchester City habiti dashamirësit e Gjermanisë, pasi bëhet fjalë për një nga futbollistët më të talentuar në qarkullim.

Por, Bild ka zbuluar pse Low mori këtë vendim.

1.Rendiment i ulët me Gjermaninë (12 ndeshje, asnjë gol dhe 1 asist)

Shumë pak përfshirje në ekipin kombëtar
Mungesë pjekurie
Vuri përpara Kupës së Konfederatave një operacion hunde
Ftohtësi me tifozët gjermanë

Loading...

Gazeta gjermane Bild ka publikuar 5 arsyet pse Joachim Low nuk grumbulloi për Botërorin “Rusi 2018” sulmuesin Leroy Sane.

Lënia jashtë listës së 23 lojtarëve të përfaqësueses gjermane të lojtarit të Manchester City habiti dashamirësit e Gjermanisë, pasi bëhet fjalë për një nga futbollistët më të talentuar në qarkullim.

Por, Bild ka zbuluar pse Low mori këtë vendim.

1.Rendiment i ulët me Gjermaninë (12 ndeshje, asnjë gol dhe 1 asist)

  1. Shumë pak përfshirje në ekipin kombëtar
  2. Mungesë pjekurie
  3. Vuri përpara Kupës së Konfederatave një operacion hunde
  4. Ftohtësi me tifozët gjermanë
Loading...
Loading...

ME TE LEXUAR

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Bild: 5 arsyet pse Low la jashtë Botërorit sulmuesin Sane   Bild: 5 arsyet pse Low la jashtë Botërorit sulmuesin Sane  Rating: 5.0
To Top