Lajme

Berisha sulmon gazetarin Mustafa Nano: Je ish ish ish im, s’është vila ime ajo në Lalz por e kunatit, më strehon ai

Sali Berisha ka sulmuar gazetarin Mustafa Nano.

Pas një debati me ish ministrin Gazmend Bardhi në emision, Berisha ndërhyu duke sulmuar Nanon.

Ai e quan si “ish ish ish i imi” duke i kujtuar se ka një apartament në gjirin e Lalzit.

Ndëkohë, Berisha tha se vetë disponon veç apartamentin në Tiranë dhe se vila që shkon në Lalëz nuk është tija por e kunatit i cili e strehon sa herë që Berisha kërkon të pushojë.

Postimi i Berishes:

Duke ndjekur Opinion!

Pergenjeshtrim!

Miq, sonte, me gjuhen e nje banditi te peshtire, nje ish ish ish i imi fyeu me gjuhen e rrugacit ordiner, halabakut te rrugve ndaj zotit Gazment Bardhi sapo ai permendi apartamentin e tij ne Lalz me para te dyshimta.

Nderkohe ky ish ishi ish i imi, qe i lejoi vetes gjuhen e horrrit trilloi dhe shpifi pafytyresisht per gjoja vile timen ne Lalz.

Lidhur me kete shpfje, qe skllavi i Xhafes dhe Balles perserit pafytyrsisht nje trillim te tyre, deklaroj me pergjegjesi absolute se une dhe bashkeshortja ime kemi nje apartam..

Loading...

Sali Berisha ka sulmuar gazetarin Mustafa Nano.

Pas një debati me ish ministrin Gazmend Bardhi në emision, Berisha ndërhyu duke sulmuar Nanon.

Ai e quan si “ish ish ish i imi” duke i kujtuar se ka një apartament në gjirin e Lalzit.

Ndëkohë, Berisha tha se vetë disponon veç apartamentin në Tiranë dhe se vila që shkon në Lalëz nuk është tija por e kunatit i cili e strehon sa herë që Berisha kërkon të pushojë.

Postimi i Berishes:

Duke ndjekur Opinion!

Pergenjeshtrim!

Miq, sonte, me gjuhen e nje banditi te peshtire, nje ish ish ish i imi fyeu me gjuhen e rrugacit ordiner, halabakut te rrugve ndaj zotit Gazment Bardhi sapo ai permendi apartamentin e tij ne Lalz me para te dyshimta.

Nderkohe ky ish ishi ish i imi, qe i lejoi vetes gjuhen e horrrit trilloi dhe shpifi pafytyresisht per gjoja vile timen ne Lalz.

Lidhur me kete shpfje, qe skllavi i Xhafes dhe Balles perserit pafytyrsisht nje trillim te tyre, deklaroj me pergjegjesi absolute se une dhe bashkeshortja ime kemi nje apartament ne Tirane pre 128 m2 dhe asnje banese tjeter mbi toke! Vila ne Lalz eshte e dy familjeve te tjera, pra kunatit dhe dhendrit tim! sb(TemA)

Loading...
Loading...

ME TE LEXUAR

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Berisha sulmon gazetarin Mustafa Nano: Je ish ish ish im, s’është vila ime ajo në Lalz por e kunatit, më strehon ai Berisha sulmon gazetarin Mustafa Nano: Je ish ish ish im, s’është vila ime ajo në Lalz por e kunatit, më strehon aiRating: 5.0
To Top