Home / Lajme / Berisha kartolinë për Edi Ramën, do të shkriheni së qeshuri me “bombën” e doktorit
Berisha kartolinë për Edi Ramën, do të shkriheni së qeshuri me “bombën” e doktorit

Berisha kartolinë për Edi Ramën, do të shkriheni së qeshuri me “bombën” e doktorit

Dërgimi i kartolinave ka qenë një nga traditat më të rëndësishme shqiptare për Vitin e Ri, por duket se kjo formë urimi është harruar dita-ditës.
Megjithatë ish-kryeministri Sali Berisha ka zgjedhur pikërisht një kartolinë për të uruar armikun e tij politik, Kryeministrin Edi Rama, për festat e fundvitit.
Berisha ka publikuar në faqen e tij të Facebook-ut një fotomontazh, ku shihet një ‘pemë’ hashashi e dekoruar në vend të një bredhi.
Ish-kreu i PD-së ka akuzuar gjatë gjithë vitit Ramën se ka kanabizuar vendin dhe e ka krahasuar shpesh herë me personazhe të njohura të botës së drogës.

 

Berisha kartolinë për Edi Ramën, do të shkriheni së qeshuri me “bombën” e doktorit
Berisha kartolinë për Edi Ramën, do të shkriheni së qeshuri me “bombën” e doktorit
Berisha kartolinë për Edi Ramën, do të shkriheni së qeshuri me “bombën” e doktorit
Berisha kartolinë për Edi Ramën, do të shkriheni së qeshuri me “bombën” e doktorit

 

Loading...
Me shume ... shqiperia, shqiptarja,shqiperia qe duam,shqiponja,shqip tv,shqip shqip,shqiperia ime,shqiperia dhe bashkimi europian,shqiptaret per shqiptaret,shqiperia ne be,shqip anglisht,shqip gaming,shqip tv hd,shqip tv apk,shqip turqisht,shqip iptv,shqip gjermanisht,shqip greqisht,shqip al,shqip arabisht,shqip anglisht niveli i pare mesimi 5,shqip anglisht niveli i pare,shqip anglisht niveli i dyte,shqip anglisht niveli i dyte mesimi 1,shqip app,shqip anglisht per fillestar,shqip anglisht niveli 1 mesimi 2,shqiperi e mjera shqypni,shqipe a jashari,shqipe a bazi,shqipe.

Nese te pelqen lajmi atehere shperndaje