Home / Lajme / Bekim Sali: Çairi është me BESË
Bekim Sali: Çairi është me BESË

Bekim Sali: Çairi është me BESË

Bekim Sali: Çairi është me BESË

“E dua (zemrën)❤️time!
“Urime dhe na priftë e mbara!
Prej sot në Çair ia filloi jehona e fitores. Kanë mbetur vetëm edhe disa ditë dhe do të jetë krejt ndryshe.
Të gjithë prej sot e kanë vetëm një refren – Çairi
është me BESË!”, ka shkruar në rrjetin e tij social kryetari i degës së Çairit, Bekim Sali, njofton portali Sakte.net duke mobilizuar strukturat e Lëizjes BESA për fitoren e kandidatit nga radhët e kësaj Lëvizjes, Zeqirija Ibrahimi.

Bekim Sali: Çairi është me BESË

Loading...
Me shume ... shqiperia, shqiptarja,shqiperia qe duam,shqiponja,shqip tv,shqip shqip,shqiperia ime,shqiperia dhe bashkimi europian,shqiptaret per shqiptaret,shqiperia ne be,shqip anglisht,shqip gaming,shqip tv hd,shqip tv apk,shqip turqisht,shqip iptv,shqip gjermanisht,shqip greqisht,shqip al,shqip arabisht,shqip anglisht niveli i pare mesimi 5,shqip anglisht niveli i pare,shqip anglisht niveli i dyte,shqip anglisht niveli i dyte mesimi 1,shqip app,shqip anglisht per fillestar,shqip anglisht niveli 1 mesimi 2,shqiperi e mjera shqypni,shqipe a jashari,shqipe a bazi,shqipe.

Nese te pelqen lajmi atehere shperndaje