Home / Lajme / Behrami “tmerron” Zvicrën, Granit Xhaka në spital

Behrami “tmerron” Zvicrën, Granit Xhaka në spital

Është një lojtar i ashpër për kundërshtar dhe shpesh për këtë gjë është ndëshkuar edhe me karton të kuq, por këtë herë Valon Behrami e ka treguar agresivitetin e tij edhe në stërvitje me skuadrën e Zvicrës.

Ai pati një përplasje me Granit Xhakën duke e detyruar këtë të fundit të braktiste ndeshjen e kontrollit mes dhimbjeve.

Madje lojtari me origjinë shqiptare u dërgua menjëherë në spital mes frikës për dëmtim ligamenti dhe humbjes së Botërorit që është në prag.

Megjithatë, pas kontrolleve të para, rezultoi se nuk kishte asgjë serioze për mesfushorin e Arsenalit, i cili do të mungojë vetëm në disa seanca stërvitore dhe në ndeshjen miqësore ndaj Spanjës, ndërsa do të jetë i gatshëm që në ndeshjen e parë të Botërorit.

Loading...
Me shume ... shqiperia, shqiptarja,shqiperia qe duam,shqiponja,shqip tv,shqip shqip,shqiperia ime,shqiperia dhe bashkimi europian,shqiptaret per shqiptaret,shqiperia ne be,shqip anglisht,shqip gaming,shqip tv hd,shqip tv apk,shqip turqisht,shqip iptv,shqip gjermanisht,shqip greqisht,shqip al,shqip arabisht,shqip anglisht niveli i pare mesimi 5,shqip anglisht niveli i pare,shqip anglisht niveli i dyte,shqip anglisht niveli i dyte mesimi 1,shqip app,shqip anglisht per fillestar,shqip anglisht niveli 1 mesimi 2,shqiperi e mjera shqypni,shqipe a jashari,shqipe a bazi,shqipe.

Nese te pelqen lajmi atehere shperndaje