Lajme

Balla tallet me Bashën: Avokati dhe varrmihësi i Babales, Lulëzimi do bie në gropën që hapi vetë

Kreu i grupit parlamentar të PS Taulant Balla ka reaguar pas dekalratave të kreut të PD Lulzim Basha i cili foli për një skenar për mbrojtjen e Agron Xhafës vëllai të ministrit të Brendshëm.

Përmes një statusi ironizuar në facebook Taulant Balla shkruan se avokati dhe varrmihësi i Babales Lulëzim Basha, ka mbajtur sot 5 fjalime e gjysëm duke përsëritur të njëtat gjëra, fundin e paralajmëruar të babaleskandalit.

Më tej Balla thotë se tanimë edhe Lulëzimi qe e futi Babalen në gropën ku tani po bie vetë, e ka marrë vesh që të gjithe e kanë marre vesh se e gjithë historia është një sajesë e Saliut dhe e atij vetë.

Postimi i plotë i Ballës

“Avokati dhe varrmihesi i Babales Lulezim Basha, ka mbajtur sot 5 fjalime e gjysem! 4 ne parlament, gjysem ne internet dhe 1 ne kuzhinen e baltes se Shqupit.

Ne fakt ka qene i njejti fjalim, i perseritur 5 here e gjysem dhe pa e zene me goje emrin e Babales, ai ka folur vetem per fundin e paralajmeruar te babaleskandalit.

Sepse tanime edhe Lulezimi ..

Loading...

Kreu i grupit parlamentar të PS Taulant Balla ka reaguar pas dekalratave të kreut të PD Lulzim Basha i cili foli për një skenar për mbrojtjen e Agron Xhafës vëllai të ministrit të Brendshëm.

Përmes një statusi ironizuar në facebook Taulant Balla shkruan se avokati dhe varrmihësi i Babales Lulëzim Basha, ka mbajtur sot 5 fjalime e gjysëm duke përsëritur të njëtat gjëra, fundin e paralajmëruar të babaleskandalit.

Më tej Balla thotë se tanimë edhe Lulëzimi qe e futi Babalen në gropën ku tani po bie vetë, e ka marrë vesh që të gjithe e kanë marre vesh se e gjithë historia është një sajesë e Saliut dhe e atij vetë.

Postimi i plotë i Ballës

“Avokati dhe varrmihesi i Babales Lulezim Basha, ka mbajtur sot 5 fjalime e gjysem! 4 ne parlament, gjysem ne internet dhe 1 ne kuzhinen e baltes se Shqupit.

Ne fakt ka qene i njejti fjalim, i perseritur 5 here e gjysem dhe pa e zene me goje emrin e Babales, ai ka folur vetem per fundin e paralajmeruar te babaleskandalit.

Sepse tanime edhe Lulezimi qe e futi Babalen ne gropen ku tani po bie vete, e ka marre vesh qe te gjithe e kane marre vesh se e gjithe historia eshte nje sajese e Saliut dhe e atij vete…

Por nje gje te re e ka thene sot Lulezim Basha dhe te mos i’a hame hakun qe e tha qarte permes rreshtave: Audiopergjimi po manipulohet nga shteti italian me urdher te treshes Rama-Xhafaj-Marku

😂

😂

😂

😂

😂

😂

. (TemA)

Loading...
Loading...

ME TE LEXUAR

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Balla tallet me Bashën: Avokati dhe varrmihësi i Babales, Lulëzimi do bie në gropën që hapi vetë Balla tallet me Bashën: Avokati dhe varrmihësi i Babales, Lulëzimi do bie në gropën që hapi vetëRating: 5.0
To Top