Home / Lajme / “Ariela duhet të ishte duke ndjekur leksionin”, flet pedagogu
"Ariela duhet të ishte duke ndjekur leksionin", flet pedagogu

“Ariela duhet të ishte duke ndjekur leksionin”, flet pedagogu

Pedagogu i Arielës, Erlis Hereni flet në lidhje me vrasjen e 21 vjeçares.
Ai shprehet se është një këmbanë alarmi për shoqërinë shqiptare ajo që ndodhi ditën e djeshme dhe duhet ndërhyrë menjëherë.

“Në momentin që bëmë intervistën, Ariela duhet të ishte në mësim, në sallën 307 duke bërë leksion, lëndën e Procedurës Civile, e cila është lënda që thotë se mosmarrëveshja midis njerëzve, nuk zgjidhen në asnjë vend tjetër përveç se në gjykatë” shprehet Hereni për “Report tv”.

Pedagogu pranon se është një ironi e hidhur kjo që ka ndodhur dhe një kambanë alarmi për shoqërinë shqiptare.
“Ka nevojë për ndërhyrje emergjente që nga arsimi fillorë deri në atë para universitarë”

Pedagogu thotë gjithashtu se është edhe një problem tjetër që duhet zgjidhur, denoncimi dhe turpi për të denoncuar.

"Ariela duhet të ishte duke ndjekur leksionin", flet pedagogu
"Ariela duhet të ishte duke ndjekur leksionin", flet pedagogu
Loading...
Me shume ... shqiperia, shqiptarja,shqiperia qe duam,shqiponja,shqip tv,shqip shqip,shqiperia ime,shqiperia dhe bashkimi europian,shqiptaret per shqiptaret,shqiperia ne be,shqip anglisht,shqip gaming,shqip tv hd,shqip tv apk,shqip turqisht,shqip iptv,shqip gjermanisht,shqip greqisht,shqip al,shqip arabisht,shqip anglisht niveli i pare mesimi 5,shqip anglisht niveli i pare,shqip anglisht niveli i dyte,shqip anglisht niveli i dyte mesimi 1,shqip app,shqip anglisht per fillestar,shqip anglisht niveli 1 mesimi 2,shqiperi e mjera shqypni,shqipe a jashari,shqipe a bazi,shqipe.

Nese te pelqen lajmi atehere shperndaje