Home / Lajme / Alim Memeti shkatërron fasadën e tre pallateve pasi pronari i mbeti borxh! (VIDEO)

Alim Memeti shkatërron fasadën e tre pallateve pasi pronari i mbeti borxh! (VIDEO)

Punëtori Alim Memeti ka bërë një veprim jo të zakonshëm, por të arsyeshëm sipas tij.

Ai pasi që ka përfunduar punën për të cilën ishte marrë vesh me kompaninë e Filip Savevskit, pas katër muajve pritje që t’i bëhet pagesa e mjeteve në vlerë prej 500 eurove, ka vendosur që paratë mos t’ia kërkojë më, por as edhe punën e kryer, gjegjësisht fasadën e punuar për tre shtëpitë e kompanisë së lartpërmendur ta rrënojë, transmeton Medial.mk

Siç thotë Memeti, këtë ngjarje të pazakontë e ka nxitur jo korrektësia e pronarit të kompanisë ‘Vaf Inzenering’ Filip Savevski.

Punëtori Alim Memeti për Medial.mk thotë se ai dhe ekipi i tij i punës asnjëherë nuk do të lejojnë që dikush të tallet me djersën e tyre dhe kafshatën e bukës së fëmijëve të tyre.

 

Loading...
Me shume ... shqiperia, shqiptarja,shqiperia qe duam,shqiponja,shqip tv,shqip shqip,shqiperia ime,shqiperia dhe bashkimi europian,shqiptaret per shqiptaret,shqiperia ne be,shqip anglisht,shqip gaming,shqip tv hd,shqip tv apk,shqip turqisht,shqip iptv,shqip gjermanisht,shqip greqisht,shqip al,shqip arabisht,shqip anglisht niveli i pare mesimi 5,shqip anglisht niveli i pare,shqip anglisht niveli i dyte,shqip anglisht niveli i dyte mesimi 1,shqip app,shqip anglisht per fillestar,shqip anglisht niveli 1 mesimi 2,shqiperi e mjera shqypni,shqipe a jashari,shqipe a bazi,shqipe.

Nese te pelqen lajmi atehere shperndaje