Home / Lajme / Aksident i rëndë në Kurbin, humbin jetën tre të rinj

Aksident i rëndë në Kurbin, humbin jetën tre të rinj

Një aksident i rëndë ka ndodhur pak minuta më parë në fshatin Adriatik të Kurbinit.

Mësohet se nga ngjarja janë shkaktuar tre viktima.

Sipas të dhënave të para, mësohet se një automjet ka dalë nga rruga e ka përfunduar në kanal.(TemA)

Loading...
Me shume ... shqiperia, shqiptarja,shqiperia qe duam,shqiponja,shqip tv,shqip shqip,shqiperia ime,shqiperia dhe bashkimi europian,shqiptaret per shqiptaret,shqiperia ne be,shqip anglisht,shqip gaming,shqip tv hd,shqip tv apk,shqip turqisht,shqip iptv,shqip gjermanisht,shqip greqisht,shqip al,shqip arabisht,shqip anglisht niveli i pare mesimi 5,shqip anglisht niveli i pare,shqip anglisht niveli i dyte,shqip anglisht niveli i dyte mesimi 1,shqip app,shqip anglisht per fillestar,shqip anglisht niveli 1 mesimi 2,shqiperi e mjera shqypni,shqipe a jashari,shqipe a bazi,shqipe.

Nese te pelqen lajmi atehere shperndaje