Lajme

Aksident i rëndë në Gjirokastër, një i vdekur dhe tre të plagosur

Një viktimë dhe tre të plagosur është bilanci i një aksidenti të ndodhur mesditën e sotme në qytetin e Gjirokastrës.

Ngjarja ka ndodhur në vendin e njohur Jorgucat.

Të plagosurit janë dërguar me urgjencë në spital për trajtimin e plagëve.

Policia ka shkuar menjëherë në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e shkaqeve të aksidentit. (TemA)

Loading...

Një viktimë dhe tre të plagosur është bilanci i një aksidenti të ndodhur mesditën e sotme në qytetin e Gjirokastrës.

Ngjarja ka ndodhur në vendin e njohur Jorgucat.

Të plagosurit janë dërguar me urgjencë në spital për trajtimin e plagëve.

Policia ka shkuar menjëherë në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e shkaqeve të aksidentit. (TemA)

Loading...
Loading...

ME TE LEXUAR

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Aksident i rëndë në Gjirokastër, një i vdekur dhe tre të plagosur Aksident i rëndë në Gjirokastër, një i vdekur dhe tre të plagosurRating: 5.0
To Top