Home / Lajme / Ahmeti e ka seriozisht: Nëse vihet në rrezik kombi im, i kthehem ilegalitetit (VIDEO)
Ahmeti e ka seriozisht: Nëse vihet në rrezik kombi im, i kthehem ilegalitetit (VIDEO)

Ahmeti e ka seriozisht: Nëse vihet në rrezik kombi im, i kthehem ilegalitetit (VIDEO)

Ahmeti e ka seriozisht: Nëse vihet në rrezik kombi im, i kthehem ilegalitetit (VIDEO)

Lideri i BDI-së Ali Ahmeti ka qenë mysafir në emisionin LIVE në Opinion e cila feston 20 vjetorin e saj.

“Gjërat kanë ndryshuar mjaft. Jetë më e begatë se ajo deri në 2001 nuk ka, të gjithë veprimtarinë që kam bë si në Maqedoni dhe Kosovë, që është kulmi, unë nuk kam pretendime për të pasuruar jetën time politike. Nga 2001 e këtej me ata bashkëluftëtarë të mi, më kanë vënë përpara një sprove dhe nuk ishte lehtë për të vendosur dhe hyrë në politikë dhe derisa nuk na funksionoi Këshilli koordinues vendosa të hyjë në politikë.

Më mirë ilegal apo politikanë?

“Ajo kohë është nostalgjike dhe që nuk vjen më. Nëse vihet në rrezik kombi im, i kthehem ilegalitetit”, thekson Ahmeti.

Loading...
Me shume ... shqiperia, shqiptarja,shqiperia qe duam,shqiponja,shqip tv,shqip shqip,shqiperia ime,shqiperia dhe bashkimi europian,shqiptaret per shqiptaret,shqiperia ne be,shqip anglisht,shqip gaming,shqip tv hd,shqip tv apk,shqip turqisht,shqip iptv,shqip gjermanisht,shqip greqisht,shqip al,shqip arabisht,shqip anglisht niveli i pare mesimi 5,shqip anglisht niveli i pare,shqip anglisht niveli i dyte,shqip anglisht niveli i dyte mesimi 1,shqip app,shqip anglisht per fillestar,shqip anglisht niveli 1 mesimi 2,shqiperi e mjera shqypni,shqipe a jashari,shqipe a bazi,shqipe.

Nese te pelqen lajmi atehere shperndaje