Lajme

A dëshmojnë këto foto se fundi i botës po vjen? Shikojeni çka ka ndodhur në Itali

Loading...

Italia përfshihet nga stuhitë dhe breshri i madh, i cili ka prekur më së shumti zonat Marche, Piemonte, Venezia si dhe në zonën e Alessandria-s, moti i keq ka shkaktuar dëme të mëdha në bujqësi dhe në turizëm.
E ndërsa dy persona kanë mbetur të vdekur si pasojë e dallgëve të mëdha, pasi po lëviznin me varkë në det.

Grottammare, disa hapa nga San Benedetto del Tronto, në provincën e Ascolit plazhi është mbuluar nga breshri, ndërsa pushuesit e kanë braktisur.

 

Loading...
Loading...

ME TE LEXUAR

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . A dëshmojnë këto foto se fundi i botës po vjen? Shikojeni çka ka ndodhur në Itali A dëshmojnë këto foto se fundi i botës po vjen? Shikojeni çka ka ndodhur në ItaliRating: 5.0
To Top