Home / Lajme / Milaim Zeka jep dorëheqje nga posti i deputetit pas përleshjës me Frashër Krasniqin, ja pse (VIDEO)
Auto Draft

Milaim Zeka jep dorëheqje nga posti i deputetit pas përleshjës me Frashër Krasniqin, ja pse (VIDEO)

Auto Draft[/caption]

Dalja e parë publike e Milaim Zekës pas përleshjes që pati me deputetin e Vetvëndosjes ishte sonte në emisionin Kojshia Show ku ndër të tjerash ai tregoi që do ta lë postin e deputetit.

Për ta kuptuar pse po e lë këtë pozitë, ndiqeni emisionin më poshtë:

Loading...
Me shume ... shqiperia, shqiptarja,shqiperia qe duam,shqiponja,shqip tv,shqip shqip,shqiperia ime,shqiperia dhe bashkimi europian,shqiptaret per shqiptaret,shqiperia ne be,shqip anglisht,shqip gaming,shqip tv hd,shqip tv apk,shqip turqisht,shqip iptv,shqip gjermanisht,shqip greqisht,shqip al,shqip arabisht,shqip anglisht niveli i pare mesimi 5,shqip anglisht niveli i pare,shqip anglisht niveli i dyte,shqip anglisht niveli i dyte mesimi 1,shqip app,shqip anglisht per fillestar,shqip anglisht niveli 1 mesimi 2,shqiperi e mjera shqypni,shqipe a jashari,shqipe a bazi,shqipe.

Nese te pelqen lajmi atehere shperndaje