Warning: Use of undefined constant all - assumed 'all' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/tragetwe/GazetaShqip.com/wp-content/plugins/fauxload/fauxLoad.php on line 99
Lajme

10 tërmetet më të mëdhenj në histori dhe katastrofat që lanë pas (FOTO)

Tërmeti që goditi Shqipërinë të shtunën pasditen, ishte padyshim më i madhi në vend në 30 vitet e fundit, por fatmirësisht nuk pati viktima.

Kujtojmë tërmetet janë dukuri natyrore të paparashikushme, e kanë marrë shumë jetë njerëzish.

Më poshtë keni 10 tërmetet më të mëdhenj e regjistruar në historinë e njerëzimit:

Loading...


Tërmeti që goditi Shqipërinë të shtunën pasditen, ishte padyshim më i madhi në vend në 30 vitet e fundit, por fatmirësisht nuk pati viktima.

Kujtojmë tërmetet janë dukuri natyrore të paparashikushme, e kanë marrë shumë jetë njerëzish.

Më poshtë keni 10 tërmetet më të mëdhenj e regjistruar në historinë e njerëzimit:

Loading...
Loading...

ME TE LEXUAR

Loading...

Notice: Undefined index: HTTP_REFERER in /home/tragetwe/GazetaShqip.com/wp-content/themes/flex-mag/single.php on line 348
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . 10 tërmetet më të mëdhenj në histori dhe katastrofat që lanë pas (FOTO) 10 tërmetet më të mëdhenj në histori dhe katastrofat që lanë pas (FOTO)Rating: 5.0
To Top