Kurioz

Young Zerka feston ditëlindjen, një urim i tillë nga Ronela Hajati nuk pritej

Edhe pse nuk e kanë pranuar ende se janë në një marrëdhënie, Ronela Hajati dhe Young Zerka kanë lënë shumë vend për interpretim me postimet dhe komentet që ata i bëjnë njëri-tjetrit dhe kjo është parë edhe ditën e sotme.

Sot është ditëlindja e këngëtarit Young Zerka dhe urimi i Ronela Hajatit për të sigurisht që nuk mund të mungonte.

Ajo ka zgjedhur që të hedhi një foto në Instastory të këngëtarit, përbri së cilës ka shkruar: “Edhe 100 kaçurrels, të kam shumë xhan”, duke i nxitur akoma më tepër thashethemet se dyshja janë në një lidhje të fshehtë.

The post Young Zerka feston ditëlindjen, një urim i tillë nga Ronela Hajati nuk pritej appeared first on Zonë E Lirë.

Loading...

Edhe pse nuk e kanë pranuar ende se janë në një marrëdhënie, Ronela Hajati dhe Young Zerka kanë lënë shumë vend për interpretim me postimet dhe komentet që ata i bëjnë njëri-tjetrit dhe kjo është parë edhe ditën e sotme.

Sot është ditëlindja e këngëtarit Young Zerka dhe urimi i Ronela Hajatit për të sigurisht që nuk mund të mungonte.

Rezultate imazhesh për ronela hajati dhe young zerka

Rezultate imazhesh për ronela hajati dhe young zerka

Ajo ka zgjedhur që të hedhi një foto në Instastory të këngëtarit, përbri së cilës ka shkruar: “Edhe 100 kaçurrels, të kam shumë xhan”, duke i nxitur akoma më tepër thashethemet se dyshja janë në një lidhje të fshehtë.

The post Young Zerka feston ditëlindjen, një urim i tillë nga Ronela Hajati nuk pritej appeared first on Zonë E Lirë.

Loading...
Loading...

ME TE LEXUAR

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Young Zerka feston ditëlindjen, një urim i tillë nga Ronela Hajati nuk pritej Young Zerka feston ditëlindjen, një urim i tillë nga Ronela Hajati nuk pritejRating: 5.0
To Top