Home / Kurioz / Xing me Ermalin cmend me Kamera e fshehtë shiko cfar ndodh ketu ( video )

Xing me Ermalin cmend me Kamera e fshehtë shiko cfar ndodh ketu ( video )

Xing me Ermalin cmend me Kamera e fshehtë shiko cfar ndodh ketu ( video )
Nje video e fshehte qe eshte bere per emision Xing me Ermalin i ka cmend shume njerez ne rruge ja si reagojne disa nga personat aty ne kete incizim, shiko si nje i cmendur pas femrave qe vepron pas nje femre qe eshte ne makine me pas ajo cmendet nga veprimi i tije, ku me ne fund e lajmeron shoqja e saje sepse eshte kamere e fshehte.
Kjo kamere e fshehte nga disa do ishte shume e pa paranuar sepse tensionon shume personat.
Shikone me hollesisht kameren e fshehte sse cfar po behet ketu…
Per te pare te gjithen kliko posht reklames ose ne fund te faqes e ke video linkun.

Video linku i videos.

Loading...
Me shume ... shqiperia, shqiptarja,shqiperia qe duam,shqiponja,shqip tv,shqip shqip,shqiperia ime,shqiperia dhe bashkimi europian,shqiptaret per shqiptaret,shqiperia ne be,shqip anglisht,shqip gaming,shqip tv hd,shqip tv apk,shqip turqisht,shqip iptv,shqip gjermanisht,shqip greqisht,shqip al,shqip arabisht,shqip anglisht niveli i pare mesimi 5,shqip anglisht niveli i pare,shqip anglisht niveli i dyte,shqip anglisht niveli i dyte mesimi 1,shqip app,shqip anglisht per fillestar,shqip anglisht niveli 1 mesimi 2,shqiperi e mjera shqypni,shqipe a jashari,shqipe a bazi,shqipe.

Nese te pelqen lajmi atehere shperndaje