Kurioz

Xhesika Polo tregon të vërtetën që fshihet pas fotos së saj provokuese

Këngëtarja shqiptare, Xhesika Polo, është e ftuar ditën e sotme në emisionin “Zonë e lirë”. Ajo ka sjellë këngën e saj më të re, “Vetëm një fjalë”, e cila është një baladë dashurie.

Në një moment gjatë bisedës, Arian Çani e pyeti se cila është domethënia që fshihet pas fotos së saj me buzët e kuqe, pasi edhe vet ajo e ka theksuar këtë pjesë, duke e cilësuar veten si “Vajza me buzët e kuqe”.

Vajza me buze te kuqe.. Ky look i mrekullueshem eshte realizuar nga duart' e te pazevendesueshmit @sedmir.selmani

A post shared by Xhesika Polo (@xhesikapoloofficial) on May 26, 2018 at 9:52am PDT

Sipas Xhesikës, ajo e shikon makeup-in si një mburojë që vendosin femrat.

“Në fakt unë asnjëherë nuk i lyej buzët e mia të kuqe. Ajo ishte hera e parë dhe e fundit sepse unë e shof makeup-in si një mburojë që femrat vendosin për t’u dukur më mirë dhe këtu nuk ka asgjë të keqe”, u shpreh këngëtarja./zoneelire.al/

Perfektja eshte e merzitshme.

A post shared by Xhesika Polo (@xhesikapoloofficia..

Loading...

Këngëtarja shqiptare, Xhesika Polo, është e ftuar ditën e sotme në emisionin “Zonë e lirë”. Ajo ka sjellë këngën e saj më të re, “Vetëm një fjalë”, e cila është një baladë dashurie.

Në një moment gjatë bisedës, Arian Çani e pyeti se cila është domethënia që fshihet pas fotos së saj me buzët e kuqe, pasi edhe vet ajo e ka theksuar këtë pjesë, duke e cilësuar veten si “Vajza me buzët e kuqe”.

Vajza me buze te kuqe..

💋

💋

Ky look i mrekullueshem eshte realizuar nga duart' e te pazevendesueshmit @sedmir.selmani
👑

👑

💎

💎

A post shared by Xhesika Polo (@xhesikapoloofficial) on

Sipas Xhesikës, ajo e shikon makeup-in si një mburojë që vendosin femrat.

“Në fakt unë asnjëherë nuk i lyej buzët e mia të kuqe. Ajo ishte hera e parë dhe e fundit sepse unë e shof makeup-in si një mburojë që femrat vendosin për t’u dukur më mirë dhe këtu nuk ka asgjë të keqe”, u shpreh këngëtarja./zoneelire.al/

Perfektja eshte e merzitshme.

A post shared by Xhesika Polo (@xhesikapoloofficial) on

The post Xhesika Polo tregon të vërtetën që fshihet pas fotos së saj provokuese appeared first on Zonë E Lirë.

Loading...
Loading...

ME TE LEXUAR

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Xhesika Polo tregon të vërtetën që fshihet pas fotos së saj provokuese Xhesika Polo tregon të vërtetën që fshihet pas fotos së saj provokueseRating: 5.0
To Top