Home / Kurioz / Xhesika Polo rikthehet me “Vetëm një fjalë”

Xhesika Polo rikthehet me “Vetëm një fjalë”

Këngëtarja e famshme shqiptare, Xhesika Polo, prej vitesh është mjaft aktive në tregun muzikor shqiptar.

Ajo numëron disa këngë mjaft të bukura në repertorin e saj dhe së fundmi, ka realizuar edhe projektin e saj më të ri muzikor, “Vetëm një fjalë”.

Kjo këngë flet për dikë i cili bie në dashuri, por në fund zhgënjehet nga personi që dashuron.

“Është një fabul klishe, sepse ndonjëherë njeriu duhet të bëj gjëra klishe”, u shpreh Xhesika.

The post Xhesika Polo rikthehet me “Vetëm një fjalë” appeared first on Zonë E Lirë.

Loading...
Me shume ... shqiperia, shqiptarja,shqiperia qe duam,shqiponja,shqip tv,shqip shqip,shqiperia ime,shqiperia dhe bashkimi europian,shqiptaret per shqiptaret,shqiperia ne be,shqip anglisht,shqip gaming,shqip tv hd,shqip tv apk,shqip turqisht,shqip iptv,shqip gjermanisht,shqip greqisht,shqip al,shqip arabisht,shqip anglisht niveli i pare mesimi 5,shqip anglisht niveli i pare,shqip anglisht niveli i dyte,shqip anglisht niveli i dyte mesimi 1,shqip app,shqip anglisht per fillestar,shqip anglisht niveli 1 mesimi 2,shqiperi e mjera shqypni,shqipe a jashari,shqipe a bazi,shqipe.

Nese te pelqen lajmi atehere shperndaje