Kurioz

Xhensila dhe Bes Kallaku zihen me çiftin e njohur shqiptar? Detaji që i nxorri zbuluar

Prej një kohe të gjatë, ekzistonte një miqësi e ngushtë midis dy çifteve Besi-Xhensila dhe Kristian-Drilona.

Në fotot e Besit, por edhe të Kristianit, nuk mungonin komentet e njëri-tjetrit, të cilët e cilësonin veten si ‘vëllezër’ dhe e njëjta miqësi shihej edhe midis Xhensilës e Drilonës.

Mirëpo, mesa duket këto dy çifte nuk kanë më një marrëdhënie miqësore si më parë. Me një kërkim të lehtë, rezulton se ata nuk e ndjekin më njëri-tjetrin në Instagram dhe ka kaluar disa kohë që kur ata janë parë së bashku në publik.

Pavarësisht këtyre detajeve, fotot që ata kanë hedhur me njëri-tjetrin në Instagram nuk janë fshirë akoma.

Drilona dhe Kristiani u njohën për publikun shqiptar nga dasma përrallore që bëri shumë bujë në Tiranë, si edhe për faktin se Drilona ka në pronësi “Altar”, dyqanin që mban dizenjot e Valdrin Sahitit dhe që më përpara e kishte Elvana Gjata.

The post Xhensila dhe Bes Kallaku zihen me çiftin e njohur shqiptar? Detaji që i nxorri zbuluar appeared first on Zonë E Lir..

Loading...

Prej një kohe të gjatë, ekzistonte një miqësi e ngushtë midis dy çifteve Besi-Xhensila dhe Kristian-Drilona.

Në fotot e Besit, por edhe të Kristianit, nuk mungonin komentet e njëri-tjetrit, të cilët e cilësonin veten si ‘vëllezër’ dhe e njëjta miqësi shihej edhe midis Xhensilës e Drilonës.

Mirëpo, mesa duket këto dy çifte nuk kanë më një marrëdhënie miqësore si më parë. Me një kërkim të lehtë, rezulton se ata nuk e ndjekin më njëri-tjetrin në Instagram dhe ka kaluar disa kohë që kur ata janë parë së bashku në publik.

Pavarësisht këtyre detajeve, fotot që ata kanë hedhur me njëri-tjetrin në Instagram nuk janë fshirë akoma.

Drilona dhe Kristiani u njohën për publikun shqiptar nga dasma përrallore që bëri shumë bujë në Tiranë, si edhe për faktin se Drilona ka në pronësi “Altar”, dyqanin që mban dizenjot e Valdrin Sahitit dhe që më përpara e kishte Elvana Gjata.

The post Xhensila dhe Bes Kallaku zihen me çiftin e njohur shqiptar? Detaji që i nxorri zbuluar appeared first on Zonë E Lirë.

Loading...
Loading...

ME TE LEXUAR

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Xhensila dhe Bes Kallaku zihen me çiftin e njohur shqiptar? Detaji që i nxorri zbuluar Xhensila dhe Bes Kallaku zihen me çiftin e njohur shqiptar? Detaji që i nxorri zbuluarRating: 5.0
To Top