Home / Kurioz / Xhami përparmë i BMW-së, plasaritet nga lakra që ra prej kamionit (Video)
Xhami përparmë i BMW-së, plasaritet nga lakra që ra prej kamionit (Video)

Xhami përparmë i BMW-së, plasaritet nga lakra që ra prej kamionit (Video)

Tony Eccles po voziste në një rrugë të Lincolnshire të Anglisë, kur lakra që ra prej kamionit, ia plasariti xhamin e përparmë të veturës.

Forca me të cilën u përplas, ka bërë që xhami i BMW 520d të thyhet nga njëri skaj në tjetrin,.

Xhami përparmë i BMW-së, plasaritet nga lakra që ra prej kamionit (Video)
Xhami përparmë i BMW-së, plasaritet nga lakra që ra prej kamionit (Video)

Kompania e sigurimeve i ka paguar 350 euro, ndërsa vet Eccles duhet të paguajë edhe 100 euro për të bërë riparimin e makinës.

Shikuesit e videos që mund të shihni më poshtë, kanë shprehur habinë se si një perime e butë, mund të shkaktoi kësi lloj aksidenti.

 

Loading...
Me shume ... shqiperia, shqiptarja,shqiperia qe duam,shqiponja,shqip tv,shqip shqip,shqiperia ime,shqiperia dhe bashkimi europian,shqiptaret per shqiptaret,shqiperia ne be,shqip anglisht,shqip gaming,shqip tv hd,shqip tv apk,shqip turqisht,shqip iptv,shqip gjermanisht,shqip greqisht,shqip al,shqip arabisht,shqip anglisht niveli i pare mesimi 5,shqip anglisht niveli i pare,shqip anglisht niveli i dyte,shqip anglisht niveli i dyte mesimi 1,shqip app,shqip anglisht per fillestar,shqip anglisht niveli 1 mesimi 2,shqiperi e mjera shqypni,shqipe a jashari,shqipe a bazi,shqipe.

Nese te pelqen lajmi atehere shperndaje