Kurioz

Wow! Veshja e Rita Orës për koncertin në Tiranë paska kushtuar sa qimet e kokës!

Katër ditë kanë kaluar që kur këngëtarja e famshme me origjinë shqiptare, Rita Ora, dha super koncertin në “Sheshin Skënderbej” në Tiranë, ku morën pjesën plot 250 mijë veta.

Megjithatë, veshja e saj u kritikua shumë. Rita kishte veshur një fustan të verdhë me gurë të shndritshëm dhe gjatë gjysmës së koncertit, ai u shndërrua në një body, që i ekspozonte linjat seksi këngëtares.

Shumë prej jush mund t’u jetë dukur një veshje e shpifur, por sipas “Icon style”, kostumi është i markës londineze “Bang London” dhe ai kushton plot 1000 mijë paund.

Veshja e saj ishte stiluar nga Kyle de Volle dhe kjo nuk është hera e parë që Rita vesh rroba nga marka e famshme londineze.

The post Wow! Veshja e Rita Orës për koncertin në Tiranë paska kushtuar sa qimet e kokës! appeared first on Zonë E Lirë.

Loading...

Katër ditë kanë kaluar që kur këngëtarja e famshme me origjinë shqiptare, Rita Ora, dha super koncertin në “Sheshin Skënderbej” në Tiranë, ku morën pjesën plot 250 mijë veta.

Megjithatë, veshja e saj u kritikua shumë. Rita kishte veshur një fustan të verdhë me gurë të shndritshëm dhe gjatë gjysmës së koncertit, ai u shndërrua në një body, që i ekspozonte linjat seksi këngëtares.

Shumë prej jush mund t’u jetë dukur një veshje e shpifur, por sipas “Icon style”, kostumi është i markës londineze “Bang London” dhe ai kushton plot 1000 mijë paund.

Veshja e saj ishte stiluar nga Kyle de Volle dhe kjo nuk është hera e parë që Rita vesh rroba nga marka e famshme londineze.

The post Wow! Veshja e Rita Orës për koncertin në Tiranë paska kushtuar sa qimet e kokës! appeared first on Zonë E Lirë.

Loading...
Loading...

ME TE LEXUAR

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Wow! Veshja e Rita Orës për koncertin në Tiranë paska kushtuar sa qimet e kokës! Wow! Veshja e Rita Orës për koncertin në Tiranë paska kushtuar sa qimet e kokës!Rating: 5.0
To Top