Home / Kurioz / Vlora Çitaku befason me deklaratë, zbulon një detaj për Bajram Rexhepin që kurrë nuk e keni ditur
Vlora Çitaku befason me deklaratë, zbulon një detaj për Bajram Rexhepin që kurrë nuk e keni ditur

Vlora Çitaku befason me deklaratë, zbulon një detaj për Bajram Rexhepin që kurrë nuk e keni ditur

Vlora Çitaku befason me deklaratë, zbulon një detaj për Bajram Rexhepin që kurrë nuk e keni ditur

Ambasadorja e Kosovës në SHBA, Vlora Çitaku thotë se do ta kujtojë përjetë mikun e saj Bajram Rexhepi.Madje e pikëlluar pse nuk është sot në Prishtinë për homazhe tek arkivoli i tij, Çitaku ka shpalosur edhe disa gjëra shumë interesante që i kishin ndodhur me të ndjerin Rexhepi.
Ky është statusi i plotë i ambasadores në Facebook shikone me poshte:

Loading...
Me shume ... shqiperia, shqiptarja,shqiperia qe duam,shqiponja,shqip tv,shqip shqip,shqiperia ime,shqiperia dhe bashkimi europian,shqiptaret per shqiptaret,shqiperia ne be,shqip anglisht,shqip gaming,shqip tv hd,shqip tv apk,shqip turqisht,shqip iptv,shqip gjermanisht,shqip greqisht,shqip al,shqip arabisht,shqip anglisht niveli i pare mesimi 5,shqip anglisht niveli i pare,shqip anglisht niveli i dyte,shqip anglisht niveli i dyte mesimi 1,shqip app,shqip anglisht per fillestar,shqip anglisht niveli 1 mesimi 2,shqiperi e mjera shqypni,shqipe a jashari,shqipe a bazi,shqipe.

Nese te pelqen lajmi atehere shperndaje