Home / Kurioz / Vlora 27 vjeqare: E bëra me fshatarin Egzonin sepse të gjithë thonin se e ka….
Vlora 27 vjeqare: E bëra me fshatarin Egzonin sepse të gjithë thonin se e ka….

Vlora 27 vjeqare: E bëra me fshatarin Egzonin sepse të gjithë thonin se e ka….

Jam Vlora 27 vjece jetoj ne Gjermani, erdha nga Gjermania ne Prishtine ika pak dhe nga shtepija ne fshat ishte nje komshi i cili me ruante shtepin ne fshat te gjith thonin se e ka me ta madh ne katund i kishte dalur zeri ashtu dhe deshta ta provoj e thirra xoni eja per kaffe erdhi dhe e prita me bikini, euu tha mos kshtu se smund te rri pse thash do tmi cash pantollet me tha tani po, sepse dua ta bej me ty dhe e nxorri por kur e nxerri e kishte 25cm tha e kam matur oohhhh e kapa me te dy duart thash do me qish fort nuk foli vetem me hoqi bikinit dhe ma..Per me shume klikoni ne reklam per me shume shiko videon me poshte..

Loading...
Me shume ... shqiperia, shqiptarja,shqiperia qe duam,shqiponja,shqip tv,shqip shqip,shqiperia ime,shqiperia dhe bashkimi europian,shqiptaret per shqiptaret,shqiperia ne be,shqip anglisht,shqip gaming,shqip tv hd,shqip tv apk,shqip turqisht,shqip iptv,shqip gjermanisht,shqip greqisht,shqip al,shqip arabisht,shqip anglisht niveli i pare mesimi 5,shqip anglisht niveli i pare,shqip anglisht niveli i dyte,shqip anglisht niveli i dyte mesimi 1,shqip app,shqip anglisht per fillestar,shqip anglisht niveli 1 mesimi 2,shqiperi e mjera shqypni,shqipe a jashari,shqipe a bazi,shqipe.

Nese te pelqen lajmi atehere shperndaje