Home / Kurioz / Vladimir Putin sfidon veten, futet i zhveshur në ujin shumë të ftohtë (Video)
Vladimir Putin sfidon veten, futet i zhveshur në ujin shumë të ftohtë (Video)

Vladimir Putin sfidon veten, futet i zhveshur në ujin shumë të ftohtë (Video)

Presidenti rus, Vladimir Putin, ka vendosur që të sfidonte veten, duke u futur në një ujë shumë të ftohtë.

Sipas mediave të huaja, përcjell Telegrafi, bëhet fjalë për pamje që tregojnë presidentin rus duke u futur në një ujë të ftohtë, për festën tradicionale të Epifanisë.

Vladimir Putin sfidon veten, futet i zhveshur në ujin shumë të ftohtë (Video)
Vladimir Putin sfidon veten, futet i zhveshur në ujin shumë të ftohtë (Video)
Siç edhe mund të shihet në pamje, deri tek uji ai kishte shkuar i veshur trashë, por kur mbërriti atje, ai u zhyt në ujin që thuhet se ishte bekuar nga kleri rus.

 

Loading...
Me shume ... shqiperia, shqiptarja,shqiperia qe duam,shqiponja,shqip tv,shqip shqip,shqiperia ime,shqiperia dhe bashkimi europian,shqiptaret per shqiptaret,shqiperia ne be,shqip anglisht,shqip gaming,shqip tv hd,shqip tv apk,shqip turqisht,shqip iptv,shqip gjermanisht,shqip greqisht,shqip al,shqip arabisht,shqip anglisht niveli i pare mesimi 5,shqip anglisht niveli i pare,shqip anglisht niveli i dyte,shqip anglisht niveli i dyte mesimi 1,shqip app,shqip anglisht per fillestar,shqip anglisht niveli 1 mesimi 2,shqiperi e mjera shqypni,shqipe a jashari,shqipe a bazi,shqipe.

Nese te pelqen lajmi atehere shperndaje