Kurioz

Vin Veli rikthehet në spanjisht me “Te Amo”

Vin Veli, është mjaft i njohur për publikun shqiptar, për talentin e tij të padiskutueshëm në muzikë, ku njihet si një prej Dj më të mirë në Shqipëri.

Tashmë, ai ka sjellë edhe projektin e tij më të ri muzikor, “Te Amo”, një këngë e cila ka një klip mjaft tërheqës dhe fiks për sezonin veror.

Spanjisht dhe mjaft ekzotik, ndiqeni më poshtë projektin e ri muzikor të Vin Veli.

The post Vin Veli rikthehet në spanjisht me “Te Amo” appeared first on Zonë E Lirë.

Loading...

Vin Veli, është mjaft i njohur për publikun shqiptar, për talentin e tij të padiskutueshëm në muzikë, ku njihet si një prej Dj më të mirë në Shqipëri.

Tashmë, ai ka sjellë edhe projektin e tij më të ri muzikor, “Te Amo”, një këngë e cila ka një klip mjaft tërheqës dhe fiks për sezonin veror.

Spanjisht dhe mjaft ekzotik, ndiqeni më poshtë projektin e ri muzikor të Vin Veli.

The post Vin Veli rikthehet në spanjisht me “Te Amo” appeared first on Zonë E Lirë.

Loading...
Loading...

ME TE LEXUAR

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Vin Veli rikthehet në spanjisht me “Te Amo” Vin Veli rikthehet në spanjisht me “Te Amo”Rating: 5.0
To Top