Kurioz

Video-përgjimi, flet Ardi: E bëra kur isha vetëm në shtëpi, nuk e kisha gruan, jam bërë pishman

I ftuar në studion e “Zonë e Lirë” Ardi Daullxhiu ka dhënë shpjegime për video përgjimin e publikuar javën e kaluar në emision.

Ai ka kërkuar falje publike dhe është shprehur se nuk e di vetë se si i ka thënë ato fjalë. Ardi është shprehur se video është realizuar kur gruaja e tij nuk ishte në shtëpi.

Çani: Nuk e dinim që ishe kaq qefli mo plak. Thash me vete që Ardi na tregoi një pjesë që nuk e njihnim?

Ardi: “Unë e kam bërë për gallatë. Unë isha duke fol në Instagram, nuk e dija që e shikonin të gjithë.

Qëlloi që nuk e kisha nusen në shtëpi se e kam xheloze. Nuk e di as vete si i thashë ato .

Jam bërë pishman që i kam thënë ato fjalë. Unë i urrej femrat, nuk merrem me femra.”/zoneelire.al

The post Video-përgjimi, flet Ardi: E bëra kur isha vetëm në shtëpi, nuk e kisha gruan, jam bërë pishman appeared first on Zonë E Lirë.

Loading...

I ftuar në studion e “Zonë e Lirë” Ardi Daullxhiu ka dhënë shpjegime për video përgjimin e publikuar javën e kaluar në emision.

Ai ka kërkuar falje publike dhe është shprehur se nuk e di vetë se si i ka thënë ato fjalë. Ardi është shprehur se video është realizuar kur gruaja e tij nuk ishte në shtëpi.

Çani: Nuk e dinim që ishe kaq qefli mo plak. Thash me vete që Ardi na tregoi një pjesë që nuk e njihnim?

Ardi: “Unë e kam bërë për gallatë. Unë isha duke fol në Instagram, nuk e dija që e shikonin të gjithë.

Qëlloi që nuk e kisha nusen në shtëpi se e kam xheloze. Nuk e di as vete si i thashë ato .

Jam bërë pishman që i kam thënë ato fjalë. Unë i urrej femrat, nuk merrem me femra.”/zoneelire.al

The post Video-përgjimi, flet Ardi: E bëra kur isha vetëm në shtëpi, nuk e kisha gruan, jam bërë pishman appeared first on Zonë E Lirë.

Loading...
Loading...

ME TE LEXUAR

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Video-përgjimi, flet Ardi: E bëra kur isha vetëm në shtëpi, nuk e kisha gruan, jam bërë pishman Video-përgjimi, flet Ardi: E bëra kur isha vetëm në shtëpi, nuk e kisha gruan, jam bërë pishmanRating: 5.0
To Top