Kurioz

Video/ Ju e keni humbur, por ky ishte momenti më i ëmbël i dasmës së Princit Harry dhe Meghan Markle

Vajza dhe djali, i princit William dhe Kate Middleton, vodhën gjithë vëmendjen në momentin që çifti i sapomartuar dolën nga kisha St. George Chapel.

I vutë re në dasmën mbretërore, Princin George dhe Princeshën Charlotte? Me siguri që po, pasi ata ishin shoqëruesit më të veçantë të Meghan Markle. Vajza dhe djali, i princit William dhe Kate Middleton, vodhën gjithë vëmendjen në momentin që çifti i sapomartuar dolën nga kisha St. George Chapel.

Të gjithë po prisnin me pa durim puthjen e Princit dhe Dukeshës. Pasi puthja erdhi, çifti u largua dhe përshëndetja e George dhe Charlotte ishte më e veçanta. Charlotte ishte ajo që vodhi më shumë vëmendjen me përshëndetjen aq të ëmbël që i bëri xhaxhit, dhe nuses së tij. Princi qëndronte më i stepur pranë babait të tij.

The post Video/ Ju e keni humbur, por ky ishte momenti më i ëmbël i dasmës së Princit Harry dhe Meghan Markle appeared first on Zonë E Lirë.

Loading...

Vajza dhe djali, i princit William dhe Kate Middleton, vodhën gjithë vëmendjen në momentin që çifti i sapomartuar dolën nga kisha St. George Chapel.

I vutë re në dasmën mbretërore, Princin George dhe Princeshën Charlotte? Me siguri që po, pasi ata ishin shoqëruesit më të veçantë të Meghan Markle. Vajza dhe djali, i princit William dhe Kate Middleton, vodhën gjithë vëmendjen në momentin që çifti i sapomartuar dolën nga kisha St. George Chapel.

Të gjithë po prisnin me pa durim puthjen e Princit dhe Dukeshës. Pasi puthja erdhi, çifti u largua dhe përshëndetja e George dhe Charlotte ishte më e veçanta. Charlotte ishte ajo që vodhi më shumë vëmendjen me përshëndetjen aq të ëmbël që i bëri xhaxhit, dhe nuses së tij. Princi qëndronte më i stepur pranë babait të tij.

The post Video/ Ju e keni humbur, por ky ishte momenti më i ëmbël i dasmës së Princit Harry dhe Meghan Markle appeared first on Zonë E Lirë.

Loading...
Loading...

ME TE LEXUAR

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Video/ Ju e keni humbur, por ky ishte momenti më i ëmbël i dasmës së Princit Harry dhe Meghan Markle Video/ Ju e keni humbur, por ky ishte momenti më i ëmbël i dasmës së Princit Harry dhe Meghan MarkleRating: 5.0
To Top