Home / Kurioz / Vdekja e Lorenc Beqirajt, Avokati Goxhaj: Ja çfarë i ka kërkuar qeveria e Ramës vendeve të BE-së (VIDEO)
Vdekja e Lorenc Beqirajt, Avokati Goxhaj: Ja çfarë i ka kërkuar qeveria e Ramës vendeve të BE-së (VIDEO)

Vdekja e Lorenc Beqirajt, Avokati Goxhaj: Ja çfarë i ka kërkuar qeveria e Ramës vendeve të BE-së (VIDEO)

Avokati Altin Goxhaj bën thirrje për pjesëmarrje në protestën e nesërme në Tiranë, për ndarjen nga jeta të Florenc Beqirajt në Marjesë, pasi mjekët i hoqën tubat e oksigjenit pa lejen e familjarëve.
Goxhaj shprehet se “qeveria shqiptare u ka kërkuar gjithë shteteve të BE të ashpërsohen ndaj shqiptarëve”.
Reagimi i Plotë
Shpërndaje sa më shumë!
TË DJELËN MOS HARRO! Homazh-Protestë, ora 12:00, Piramida: PËR FLORENCIN! PËR JETËN!
SKANDALI KRIMINAL I QEVERISË SHQIPTARE:Ndiqeni videon me poshte duke klikuar ne reklame

Video

 

Loading...
Me shume ... shqiperia, shqiptarja,shqiperia qe duam,shqiponja,shqip tv,shqip shqip,shqiperia ime,shqiperia dhe bashkimi europian,shqiptaret per shqiptaret,shqiperia ne be,shqip anglisht,shqip gaming,shqip tv hd,shqip tv apk,shqip turqisht,shqip iptv,shqip gjermanisht,shqip greqisht,shqip al,shqip arabisht,shqip anglisht niveli i pare mesimi 5,shqip anglisht niveli i pare,shqip anglisht niveli i dyte,shqip anglisht niveli i dyte mesimi 1,shqip app,shqip anglisht per fillestar,shqip anglisht niveli 1 mesimi 2,shqiperi e mjera shqypni,shqipe a jashari,shqipe a bazi,shqipe.

Nese te pelqen lajmi atehere shperndaje