Home / Kurioz / Valltares së karnavalit i shqyhet kostumi, i zbulon pjesën intime (Video)
Valltares së karnavalit i shqyhet kostumi, i zbulon pjesën intime (Video)

Valltares së karnavalit i shqyhet kostumi, i zbulon pjesën intime (Video)

Tarine Lopes është ylli i shkollës samba ‘X-9 Paulista’, që gjatë Karnavalit të Rios përjetoi një moment aspak të këndshëm.

Valltares së famshme i është shqyer kostumi në pjesën intime dhe e ka mbuluar me dorë, por jo për shumë gjatë, transmeton Telegrafi.

Valltares së karnavalit i shqyhet kostumi, i zbulon pjesën intime (Video)
Valltares së karnavalit i shqyhet kostumi, i zbulon pjesën intime (Video)

“Isha në mes të paraqitjes, nuk mund të ikja. Vazhdova duke u mbuluar, por ishte e pamundur dhe u desh të largohesha”, ka thënë Lopes.

Me këtë rast, ajo ka kërkuar që të investohet sa më shumë edhe në veshje, pasi kualiteti i dobët i materialit apo qepjes, ka rezultatet të tilla që janë shumë të turpshme.

 

 

Loading...
Me shume ... shqiperia, shqiptarja,shqiperia qe duam,shqiponja,shqip tv,shqip shqip,shqiperia ime,shqiperia dhe bashkimi europian,shqiptaret per shqiptaret,shqiperia ne be,shqip anglisht,shqip gaming,shqip tv hd,shqip tv apk,shqip turqisht,shqip iptv,shqip gjermanisht,shqip greqisht,shqip al,shqip arabisht,shqip anglisht niveli i pare mesimi 5,shqip anglisht niveli i pare,shqip anglisht niveli i dyte,shqip anglisht niveli i dyte mesimi 1,shqip app,shqip anglisht per fillestar,shqip anglisht niveli 1 mesimi 2,shqiperi e mjera shqypni,shqipe a jashari,shqipe a bazi,shqipe.

Nese te pelqen lajmi atehere shperndaje