Home / Kurioz / Vajza nga diaspora po e kërkon një bukurosh kosovar, e ka pa te ETC-ja (Foto)
Auto Draft

Vajza nga diaspora po e kërkon një bukurosh kosovar, e ka pa te ETC-ja (Foto)

Auto Draft

Një vajzë kosovare nga diaspora e ka zgjedhur një mënyrë të veçantë për të takuar një djalosh që ia kishte “thyer” zemrën ditë më parë në Prizren.

Ajo e kishte takuar një djalosh të pashëm sipas saj te ETC-në në Prizren ndërsa nuk kishte arritur t’i flas sepse ishte me familje.

Megjithatë dy të dashuruarit në shikim të parë kanë shkëmbyer shikime.

Në pamundësi për ti rënë në adresë, vajza nga diaspora po kërkon me çdo kusht që të gjejë kontakt me të, në të kundërten s’ka gjumë në sy për të!

Loading...
Me shume ... shqiperia, shqiptarja,shqiperia qe duam,shqiponja,shqip tv,shqip shqip,shqiperia ime,shqiperia dhe bashkimi europian,shqiptaret per shqiptaret,shqiperia ne be,shqip anglisht,shqip gaming,shqip tv hd,shqip tv apk,shqip turqisht,shqip iptv,shqip gjermanisht,shqip greqisht,shqip al,shqip arabisht,shqip anglisht niveli i pare mesimi 5,shqip anglisht niveli i pare,shqip anglisht niveli i dyte,shqip anglisht niveli i dyte mesimi 1,shqip app,shqip anglisht per fillestar,shqip anglisht niveli 1 mesimi 2,shqiperi e mjera shqypni,shqipe a jashari,shqipe a bazi,shqipe.

Nese te pelqen lajmi atehere shperndaje