Kurioz

Vajza e deputetit kosovar çmend rrjetin me bukurinë dhe linjat e saj seksi/ Foto

Lufti Haziri, nënkryetari i “LKD” dhe njëkohësisht kryetari i Komunës së Gjilanit, është baba i tre vajzave mjaft bukuroshe.

Vajza e tij e madhe dhe e vogël kanë tërhequr shpesh vëmendjen e njerëzve me bukurinë e tyre, ndërsa Lotina vetëm kohët e fundit ka spikatur tek publiku shqiptar.

Vetëm 19 vjeçe, Lotina është mjaft aktive në rrjetet sociale, ku spikat për fotot mjaft provokuese teksa ekspozon linjat e saj trupore. Megjithatë, në ndryshim nga motrat e saj, Lotina ka preferuar që të mbajë një profil publik më të ulët.

Burimi: xing.al

The post Vajza e deputetit kosovar çmend rrjetin me bukurinë dhe linjat e saj seksi/ Foto appeared first on Zonë E Lirë.

Loading...

Lufti Haziri, nënkryetari i “LKD” dhe njëkohësisht kryetari i Komunës së Gjilanit, është baba i tre vajzave mjaft bukuroshe.

Vajza e tij e madhe dhe e vogël kanë tërhequr shpesh vëmendjen e njerëzve me bukurinë e tyre, ndërsa Lotina vetëm kohët e fundit ka spikatur tek publiku shqiptar.

Vetëm 19 vjeçe, Lotina është mjaft aktive në rrjetet sociale, ku spikat për fotot mjaft provokuese teksa ekspozon linjat e saj trupore. Megjithatë, në ndryshim nga motrat e saj, Lotina ka preferuar që të mbajë një profil publik më të ulët.

Burimi: xing.al

The post Vajza e deputetit kosovar çmend rrjetin me bukurinë dhe linjat e saj seksi/ Foto appeared first on Zonë E Lirë.

Loading...
Loading...

ME TE LEXUAR

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Vajza e deputetit kosovar çmend rrjetin me bukurinë dhe linjat e saj seksi/ Foto Vajza e deputetit kosovar çmend rrjetin me bukurinë dhe linjat e saj seksi/ FotoRating: 5.0
To Top