Home / Kurioz / Ushtrimi i rekomanduar e la me thembër të thyer (Video)
Ushtrimi i rekomanduar e la me thembër të thyer (Video)

Ushtrimi i rekomanduar e la me thembër të thyer (Video)

Tiffany Van Dyke nga Teksasi i Shteteve të Bashkuara, ka mbetur më thembër të thyer, teksa po provonte në shtëpi një rutinë të re ushtrimet.

Për fat të mirë, 41-vjeçarja e kishte pranë të birin, që i dërgoi akull dhe e mbështeste moralisht derisa arriti autoambulanca, transmeton Telegrafi.

Ushtrimi i rekomanduar e la me thembër të thyer (Video)
Ushtrimi i rekomanduar e la me thembër të thyer (Video)

“Më dukej sikur më qëlluan në këmbë, ishte dhimbje e tmerrshme. Mos provoni të gjitha ushtrimet që iu rekomandojnë”, ka thënë Dyke.

Videoja e postuar më poshtë, shfaqë momenti dramatik të thyerjes që lëshon një tingull rrëqethës.

Ngjarja ka ndodhur para afro dy vitesh, por nisi të shpërndahet së fundmi nga një grup instruktorësh fitnesi, për të ngritur vetëdijen mbi ushtrimet në shtëpi.

 

 

Loading...
Me shume ... shqiperia, shqiptarja,shqiperia qe duam,shqiponja,shqip tv,shqip shqip,shqiperia ime,shqiperia dhe bashkimi europian,shqiptaret per shqiptaret,shqiperia ne be,shqip anglisht,shqip gaming,shqip tv hd,shqip tv apk,shqip turqisht,shqip iptv,shqip gjermanisht,shqip greqisht,shqip al,shqip arabisht,shqip anglisht niveli i pare mesimi 5,shqip anglisht niveli i pare,shqip anglisht niveli i dyte,shqip anglisht niveli i dyte mesimi 1,shqip app,shqip anglisht per fillestar,shqip anglisht niveli 1 mesimi 2,shqiperi e mjera shqypni,shqipe a jashari,shqipe a bazi,shqipe.

Nese te pelqen lajmi atehere shperndaje