Home / Kurioz / Uragani i tmerrshëm arrin në kryeqytetin e Porto Rikos, shikoni se çfarë u bën shtëpive (VIDEO)
Uragani i tmerrshëm arrin në kryeqytetin e Porto Rikos, shikoni se çfarë u bën shtëpive (VIDEO)

Uragani i tmerrshëm arrin në kryeqytetin e Porto Rikos, shikoni se çfarë u bën shtëpive (VIDEO)

Uragani i tmerrshëm arrin në kryeqytetin e Porto Rikos, shikoni se çfarë u bën shtëpive (VIDEO)

Uragani i tmerrshëm, i quajtur “Irma” tashmë ka arritur në kryeqytetin e Porto Rikos, në San Juan.

Më herët u paralajmërua se “syri i uraganit” do të kalojë nga zona veriore e kryeqytetit San Juan, dhe se masat e tij do të jenë “pothuajse shkatërruese”, shkruan Gazeta Express.

Uragani Irma është duke u cilësuar si njëri ndër uraganet më të fuqishëm të kohës, i kategorizuar me maksimumin e rrezikut deri me tani – shkalla e pestë.

Loading...
Me shume ... shqiperia, shqiptarja,shqiperia qe duam,shqiponja,shqip tv,shqip shqip,shqiperia ime,shqiperia dhe bashkimi europian,shqiptaret per shqiptaret,shqiperia ne be,shqip anglisht,shqip gaming,shqip tv hd,shqip tv apk,shqip turqisht,shqip iptv,shqip gjermanisht,shqip greqisht,shqip al,shqip arabisht,shqip anglisht niveli i pare mesimi 5,shqip anglisht niveli i pare,shqip anglisht niveli i dyte,shqip anglisht niveli i dyte mesimi 1,shqip app,shqip anglisht per fillestar,shqip anglisht niveli 1 mesimi 2,shqiperi e mjera shqypni,shqipe a jashari,shqipe a bazi,shqipe.

Nese te pelqen lajmi atehere shperndaje