Kurioz

Turqi, kishte lidhur vajzën në pjesën e pasme të mjetit, arrestohet babai (Video)

Autoritetet turke kanë arrestuar një burrë, i cili kishte lidhur vajzën në pjesën e pasme të automjetit të tij. Video tronditëse u bë virale në rrjetet sociale në Turqi, ku shihej 8-vjeçarja në pjesën e pasme të minibusit.

Drejtuesi i mjetit i identifikuar si Idris K. deklaroi se vajza kishte këmbëngulur që të qëndronte në transportuesin e biçikletave të automjetit.

Sipas tij, transportuesi i biçikletave është i sigurt dhe mban deri në 150 kg.

https://video.dailymail.co.uk/video/mol/2018/08/29/6465727306699682180/640x360_MP4_6465727306699682180.mp4
30 gusht 2018 (gazeta-Shqip.com)

Loading...

Autoritetet turke kanë arrestuar një burrë, i cili kishte lidhur vajzën në pjesën e pasme të automjetit të tij. Video tronditëse u bë virale në rrjetet sociale në Turqi, ku shihej 8-vjeçarja në pjesën e pasme të minibusit.

Drejtuesi i mjetit i identifikuar si Idris K. deklaroi se vajza kishte këmbëngulur që të qëndronte në transportuesin e biçikletave të automjetit.

Sipas tij, transportuesi i biçikletave është i sigurt dhe mban deri në 150 kg.

30 gusht 2018 (gazeta-Shqip.com)

Loading...
Loading...

ME TE LEXUAR

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Turqi, kishte lidhur vajzën në pjesën e pasme të mjetit, arrestohet babai (Video) Turqi, kishte lidhur vajzën në pjesën e pasme të mjetit, arrestohet babai (Video)Rating: 5.0
To Top