Home / Kurioz / TRAGJEDI: Aksidentalisht rrotullohet autobusi, vdesin 17 persona
TRAGJEDI: Aksidentalisht rrotullohet autobusi, vdesin 17 persona

TRAGJEDI: Aksidentalisht rrotullohet autobusi, vdesin 17 persona

TRAGJEDI: Aksidentalisht rrotullohet autobusi, vdesin 17 persona
TRAGJEDI: Aksidentalisht rrotullohet autobusi, vdesin 17 persona
TRAGJEDI: Aksidentalisht rrotullohet autobusi, vdesin 17 persona
Të paktën 17 persona kanë vdekur dhe 31 të tjerë janë lënduar pasi autobusi me të cilin po udhëtonin doli nga rruga dhe u rrotullua në një rajon malor në jug të Meksikës,njoftojnë autoritetet.
Aksidenti ndodhi afër qytetin Motozintla,kur autobusi që po bartte njerëz nga një rit fetar për në shtëpi në bregdetin e Paqësorit doli nga rruga dhe u rrotullua në një vend të pjerrët,njoftojnë shërbimet emergjente në shtetin Chiapas,transmeton Express.
Per me shume klikoni ne reklam per me shume shiko videon me poshte..

Loading...
Me shume ... shqiperia, shqiptarja,shqiperia qe duam,shqiponja,shqip tv,shqip shqip,shqiperia ime,shqiperia dhe bashkimi europian,shqiptaret per shqiptaret,shqiperia ne be,shqip anglisht,shqip gaming,shqip tv hd,shqip tv apk,shqip turqisht,shqip iptv,shqip gjermanisht,shqip greqisht,shqip al,shqip arabisht,shqip anglisht niveli i pare mesimi 5,shqip anglisht niveli i pare,shqip anglisht niveli i dyte,shqip anglisht niveli i dyte mesimi 1,shqip app,shqip anglisht per fillestar,shqip anglisht niveli 1 mesimi 2,shqiperi e mjera shqypni,shqipe a jashari,shqipe a bazi,shqipe.

Nese te pelqen lajmi atehere shperndaje