Home / Kurioz / Tërbohet” dashnorja e deputetit, filmon momentin kur mashkulli e kap nga gjoksi dhe e eksiton
Tërbohet" dashnorja e deputetit, filmon momentin kur mashkulli e kap nga gjoksi dhe e eksiton

Tërbohet” dashnorja e deputetit, filmon momentin kur mashkulli e kap nga gjoksi dhe e eksiton

Iva Aliko është bërë e njohur pas një deklarata që i habiti të gjithë. Rreth një vit më parë, biondja nga Vlora pohoi se ishte dashnorja e një deputeti nga Kosova, ndërsa ky i fundit ishte i martuar dhe me fëmijë.

Pas kësaj deklarate që tërhoqi gjithë vëmendjen e publikut, ajo vijoji të ruante “famën” përmes fotove që publikonte herë pas here, foto këto të cilat nuk i linin vend imagjinatës pasi shfaqej ose gjysmë e veshur ose plotësisht.

Edhe pak kohë më parë Iva ka pohuar se nuk dëshiron më të flasë për lidhjen me deputetin kosovar, ajo nuk ka hequr dorë nga fotot e videot provokuese.

Së fundmi, Aliko postoi një video në Insatastory, teksa ndodhej në shoqërinë e një mashkulli dhe një femre e cila i

Iva, (siç mund të kuptohet edhe nga këto foto), qëndron përballë tij teksa ky i fundit e prek nga gjoksi, e konkretisht në th*thka.

Iva e ka marrë me shumë me sportivitet këtë veprim dhe në video dëgjohej teksa qeshte dhe argëtohej, gjë të cilët e ka dëshmuar edhe me emoji-t që i ka mbivendosur videos.

Tërbohet
Tërbohet” dashnorja e deputetit, filmon momentin kur mashkulli e kap nga gjoksi dhe e eksiton
Tërbohet
Tërbohet” dashnorja e deputetit, filmon momentin kur mashkulli e kap nga gjoksi dhe e eksiton
Loading...
Me shume ... shqiperia, shqiptarja,shqiperia qe duam,shqiponja,shqip tv,shqip shqip,shqiperia ime,shqiperia dhe bashkimi europian,shqiptaret per shqiptaret,shqiperia ne be,shqip anglisht,shqip gaming,shqip tv hd,shqip tv apk,shqip turqisht,shqip iptv,shqip gjermanisht,shqip greqisht,shqip al,shqip arabisht,shqip anglisht niveli i pare mesimi 5,shqip anglisht niveli i pare,shqip anglisht niveli i dyte,shqip anglisht niveli i dyte mesimi 1,shqip app,shqip anglisht per fillestar,shqip anglisht niveli 1 mesimi 2,shqiperi e mjera shqypni,shqipe a jashari,shqipe a bazi,shqipe.

Nese te pelqen lajmi atehere shperndaje