Home / Kurioz / Tentoi të vidhte në pompën e benzinës, mbyllet brenda prej punonjësve (Video)
Tentoi të vidhte në pompën e benzinës, mbyllet brenda prej punonjësve (Video)

Tentoi të vidhte në pompën e benzinës, mbyllet brenda prej punonjësve (Video)

Russell Hadley ka hyrë për të vjedhur në një pompë benzine në Kent të Anglisë, por ka mbetur brenda pasi punonjësit ia kanë mbyllur dyert.

Plaçkitësi 32-vjeçar në fillim e shkelmoi derën, pastaj e qëlloi me bombolën për fikjen e zjarrit derisa theu xhamin, për tu larguar më pas nga një e çarë e vogël, transmeton Telegrafi.

Mirëpo, pas identifikimit dhe arrestimit të menjëhershëm, ai pranoi fajin duke deklaruar se gjithçka ka bërë me paramendim.

Kjo u përdor si masë lehtësuese nga gjykata, që i shqiptoi tri vjet dënim me burg, për plaçkitje të armatosur të mbetur në tentativë.

 

Tentoi të vidhte në pompën e benzinës, mbyllet brenda prej punonjësve (Video)
Tentoi të vidhte në pompën e benzinës, mbyllet brenda prej punonjësve (Video)

 

 

 

Loading...
Me shume ... shqiperia, shqiptarja,shqiperia qe duam,shqiponja,shqip tv,shqip shqip,shqiperia ime,shqiperia dhe bashkimi europian,shqiptaret per shqiptaret,shqiperia ne be,shqip anglisht,shqip gaming,shqip tv hd,shqip tv apk,shqip turqisht,shqip iptv,shqip gjermanisht,shqip greqisht,shqip al,shqip arabisht,shqip anglisht niveli i pare mesimi 5,shqip anglisht niveli i pare,shqip anglisht niveli i dyte,shqip anglisht niveli i dyte mesimi 1,shqip app,shqip anglisht per fillestar,shqip anglisht niveli 1 mesimi 2,shqiperi e mjera shqypni,shqipe a jashari,shqipe a bazi,shqipe.

Nese te pelqen lajmi atehere shperndaje