Home / Kurioz / Studentja me e cmendur shiko cfar VIDEO SELFIE bene ne oren e mesimit !
Studentja me e cmendur shiko cfar VIDEO SELFIE bene ne oren e mesimit !

Studentja me e cmendur shiko cfar VIDEO SELFIE bene ne oren e mesimit !

Studentja me e cmendur shiko cfar selfie bene ne oren e mesimit !
Nder Videon me te shikuara ne YouTube eshte renditur edhe kjo qe ne oren e mesimit se cfar po ndodhin ne teknolgojine me zhvillimin e telefonave smart. Tani ne shume shkolle e kan ndaluar qe te bejne video te tilla biles edhe telefonat i kan ndaluar ti perdorin ne shkolle. shiko cfar skandale ndodhin ketu…
Kjo nuk ishte pritur te ndodh edhe pse ja ndodhi qe eshte bere nej video VIRALE
Kliko me posht per te pare videon e plote.

 

Videon shikoni ketu ( VIDEO )

Studentja me e cmendur shiko cfar VIDEO SELFIE bene ne oren e mesimit !
Studentja me e cmendur shiko cfar VIDEO SELFIE bene ne oren e mesimit !

Loading...
Me shume ... shqiperia, shqiptarja,shqiperia qe duam,shqiponja,shqip tv,shqip shqip,shqiperia ime,shqiperia dhe bashkimi europian,shqiptaret per shqiptaret,shqiperia ne be,shqip anglisht,shqip gaming,shqip tv hd,shqip tv apk,shqip turqisht,shqip iptv,shqip gjermanisht,shqip greqisht,shqip al,shqip arabisht,shqip anglisht niveli i pare mesimi 5,shqip anglisht niveli i pare,shqip anglisht niveli i dyte,shqip anglisht niveli i dyte mesimi 1,shqip app,shqip anglisht per fillestar,shqip anglisht niveli 1 mesimi 2,shqiperi e mjera shqypni,shqipe a jashari,shqipe a bazi,shqipe.

Nese te pelqen lajmi atehere shperndaje