Home / Kurioz / Skenat qesharake në garë, çiklistët e befasuar me rivalin e pazakontë (Video)
Skenat qesharake në garë, çiklistët e befasuar me rivalin e pazakontë (Video)

Skenat qesharake në garë, çiklistët e befasuar me rivalin e pazakontë (Video)

Gjatë garës që është zhvilluar në San Marino, ka marrë pjesë edhe një ‘prift’ i cili ngiste kras tyre, me një biçikletë të rëndomtë.

Derisa të gjithë kishin pajisje profesionale, rivali tyre kishte veshur rrobat tradicionale që i fryheshin gjatë tërë kohës, ndërsa për një moment i ra kapela që kishte vënë, transmeton Telegrafi.

Skenat qesharake në garë, çiklistët e befasuar me rivalin e pazakontë (Video)
Skenat qesharake në garë, çiklistët e befasuar me rivalin e pazakontë (Video)
Çuditërisht, ai lëvizte me shpejtësi enorme, ndërsa ia dilte t’i zinte kthesat me shumë shkathtësi.

Videoja që mund të shihni më poshtë, e tregon çiklistin amator që kryqëzohet para se të hyjë në kishë, pasi të ketë shkaktuar shumë skena qesharake në garë.

Loading...
Me shume ... shqiperia, shqiptarja,shqiperia qe duam,shqiponja,shqip tv,shqip shqip,shqiperia ime,shqiperia dhe bashkimi europian,shqiptaret per shqiptaret,shqiperia ne be,shqip anglisht,shqip gaming,shqip tv hd,shqip tv apk,shqip turqisht,shqip iptv,shqip gjermanisht,shqip greqisht,shqip al,shqip arabisht,shqip anglisht niveli i pare mesimi 5,shqip anglisht niveli i pare,shqip anglisht niveli i dyte,shqip anglisht niveli i dyte mesimi 1,shqip app,shqip anglisht per fillestar,shqip anglisht niveli 1 mesimi 2,shqiperi e mjera shqypni,shqipe a jashari,shqipe a bazi,shqipe.

Nese te pelqen lajmi atehere shperndaje