Home / Kurioz / Shpërngulet në shtëpinë e re, por s’do ta besoni se çfarë gjen atje (FOTO)
Auto Draft

Shpërngulet në shtëpinë e re, por s’do ta besoni se çfarë gjen atje (FOTO)

Auto Draft

Një grua ka shkatërruar shtëpinë e saj të re ndërsa përpiqej të gjente gjarpërinjt pasi kishte dëgjuar se fshiheshin pas mureve.
Rebecca West shkatërroi dyshemenë për të gjetur kurthet që kishte lënë qiramarrësi i mëparshëm.

23-vjecarja nuk ia doli ti kapte dhe tani është e frikësuar të flejë natën. Ndërkohë, bashkëshorti i saj është kafshuar nga gjarpërinjtë, të cilët lëshojnë lëkurën e vdekur në cdo cep.

Ajo është më tepër e frikësuar nëse fëmijët do të pësojnë dicka. Sipas Dailymail, pronarët kanë kërkuar 2 herë për ta, ndërsa tani i kanë lënë atyre disa kuti për të mbledhur zvarranikët pasi janë në rrezik.

Auto Draft

Loading...
Me shume ... shqiperia, shqiptarja,shqiperia qe duam,shqiponja,shqip tv,shqip shqip,shqiperia ime,shqiperia dhe bashkimi europian,shqiptaret per shqiptaret,shqiperia ne be,shqip anglisht,shqip gaming,shqip tv hd,shqip tv apk,shqip turqisht,shqip iptv,shqip gjermanisht,shqip greqisht,shqip al,shqip arabisht,shqip anglisht niveli i pare mesimi 5,shqip anglisht niveli i pare,shqip anglisht niveli i dyte,shqip anglisht niveli i dyte mesimi 1,shqip app,shqip anglisht per fillestar,shqip anglisht niveli 1 mesimi 2,shqiperi e mjera shqypni,shqipe a jashari,shqipe a bazi,shqipe.

Nese te pelqen lajmi atehere shperndaje