Home / Kurioz / Shoku i Florencit publikon Videon Exlusive ne burgun e Frances ku u torturua Florenci per vdekje! (Kujdes pamjet)
Shoku i Florencit publikon Videon Exlusive ne burgun e Frances ku u torturua Florenci per vdekje! (Kujdes pamjet)

Shoku i Florencit publikon Videon Exlusive ne burgun e Frances ku u torturua Florenci per vdekje! (Kujdes pamjet)

Sipas Portalit lajmeditore.net nxjerr lajmin me interesant per Florencin!
Lajmi origjinal eshte : Shoku i Florencit publikon Videon Exlusive ne burgun e Frances ku u torturua Florenci per vdekje! NJe shok i florencit qe ishte bashk me te ne burgun e frances, gjat dites se sotme ka publikuar nje video amatore qe kishte arritur te incizonte me celularin e tij ne burgun e Frances ku florenci u torturua nga disa persona qe ishin ne burg me Florencin raporton cudira.net. Per te pare Videon Kliko reklamen me poshte.. Kujdes pamjet…

Loading...
Me shume ... shqiperia, shqiptarja,shqiperia qe duam,shqiponja,shqip tv,shqip shqip,shqiperia ime,shqiperia dhe bashkimi europian,shqiptaret per shqiptaret,shqiperia ne be,shqip anglisht,shqip gaming,shqip tv hd,shqip tv apk,shqip turqisht,shqip iptv,shqip gjermanisht,shqip greqisht,shqip al,shqip arabisht,shqip anglisht niveli i pare mesimi 5,shqip anglisht niveli i pare,shqip anglisht niveli i dyte,shqip anglisht niveli i dyte mesimi 1,shqip app,shqip anglisht per fillestar,shqip anglisht niveli 1 mesimi 2,shqiperi e mjera shqypni,shqipe a jashari,shqipe a bazi,shqipe.

Nese te pelqen lajmi atehere shperndaje