Home / Kurioz / Shoferja e ngathtë bllokoi trafikun për 10 minuta, derisa e parkoi veturën (Video)
Shoferja e ngathtë bllokoi trafikun për 10 minuta, derisa e parkoi veturën (Video)

Shoferja e ngathtë bllokoi trafikun për 10 minuta, derisa e parkoi veturën (Video)

Louis Boyd e ka filmuar një shofere, e cila për dhjetë minuta e bllokoi trafikun pasi nuk po mund të fuste veturën në një parking në Birmingahm të Shteteve të Bashkuara.

Pas shumë manovrave të dështuara dhe ndihmës nga një mbrojtësi i rendit, më në fund Ford Fiesta ishte në rrugë të duhur dhe rruga u hap për qarkullim, transmeton Telegrafi.

Shoferja e ngathtë bllokoi trafikun për 10 minuta, derisa e parkoi veturën (Video)
Shoferja e ngathtë bllokoi trafikun për 10 minuta, derisa e parkoi veturën (Video)

Por, nuk përfundon gjithçka këtu për shoferen, pasi videoja është duke bërë xhiro në internet.

Në anën tjetër, po kërkohet që autoshkollat të bëjnë kujdes të shtuar dhe t’i mësojnë sa më shumë se si duhet të kryhet parkimi.

Loading...
Me shume ... shqiperia, shqiptarja,shqiperia qe duam,shqiponja,shqip tv,shqip shqip,shqiperia ime,shqiperia dhe bashkimi europian,shqiptaret per shqiptaret,shqiperia ne be,shqip anglisht,shqip gaming,shqip tv hd,shqip tv apk,shqip turqisht,shqip iptv,shqip gjermanisht,shqip greqisht,shqip al,shqip arabisht,shqip anglisht niveli i pare mesimi 5,shqip anglisht niveli i pare,shqip anglisht niveli i dyte,shqip anglisht niveli i dyte mesimi 1,shqip app,shqip anglisht per fillestar,shqip anglisht niveli 1 mesimi 2,shqiperi e mjera shqypni,shqipe a jashari,shqipe a bazi,shqipe.

Nese te pelqen lajmi atehere shperndaje