Home / Kurioz / Shkon me kalë për të blerë pije në lokalin e ushqimeve të shpejta (Video)
Shkon me kalë për të blerë pije në lokalin e ushqimeve të shpejta (Video)

Shkon me kalë për të blerë pije në lokalin e ushqimeve të shpejta (Video)

Marcella Gruchalak nga Pensilvania e Shteteve të Bashkuara, i ka befasuar të pranishmit në një lokal të ushqimeve të shpejta, ku shkoi për të blerë një pije.

Me këtë rast, ajo tregoi aftësitë që ka në kalërim, pasi kuajt zakonisht frikësohen prej veturave që u kalojnë pranë, transmeton Telegrafi.

Shkon me kalë për të blerë pije në lokalin e ushqimeve të shpejta (Video)
Shkon me kalë për të blerë pije në lokalin e ushqimeve të shpejta (Video)

“Ka qenë një ëndërr e imja, që të shkoj deri në qytet me kalë dhe më në fund e realizova”, ka thënë mes tjerash Gruchalak.

Veprimi saj është pëlqyer shumë, duke u shpërndarë menjëherë në rrjetin social.

 

 

 

Loading...
Me shume ... shqiperia, shqiptarja,shqiperia qe duam,shqiponja,shqip tv,shqip shqip,shqiperia ime,shqiperia dhe bashkimi europian,shqiptaret per shqiptaret,shqiperia ne be,shqip anglisht,shqip gaming,shqip tv hd,shqip tv apk,shqip turqisht,shqip iptv,shqip gjermanisht,shqip greqisht,shqip al,shqip arabisht,shqip anglisht niveli i pare mesimi 5,shqip anglisht niveli i pare,shqip anglisht niveli i dyte,shqip anglisht niveli i dyte mesimi 1,shqip app,shqip anglisht per fillestar,shqip anglisht niveli 1 mesimi 2,shqiperi e mjera shqypni,shqipe a jashari,shqipe a bazi,shqipe.

Nese te pelqen lajmi atehere shperndaje