Home / Kurioz / Shiko si dhëndërri e “kall” nusen në dasmë (Video)
Shiko si dhëndërri e "kall" nusen në dasmë (Video)

Shiko si dhëndërri e “kall” nusen në dasmë (Video)

Shiko si dhëndërri e

Reperi Black Lion ka bërë një surprizë interesante për nusen e tij.
Ai në një moment të dasmës se tij ka marrë mikrofonin në dorë dhe ka filluar që të këndojë këngën e Shotës, ku në moment edhe e ka modifikuar tekstin e saj.
SHIKO VIDEON me POSHT !

Normalisht nusja ka qenë e befasuar me veprimet e dhëndërrit.
Edhe reagimi i mysafirëve në dasmë ka qenë interesante.

Loading...
Me shume ... shqiperia, shqiptarja,shqiperia qe duam,shqiponja,shqip tv,shqip shqip,shqiperia ime,shqiperia dhe bashkimi europian,shqiptaret per shqiptaret,shqiperia ne be,shqip anglisht,shqip gaming,shqip tv hd,shqip tv apk,shqip turqisht,shqip iptv,shqip gjermanisht,shqip greqisht,shqip al,shqip arabisht,shqip anglisht niveli i pare mesimi 5,shqip anglisht niveli i pare,shqip anglisht niveli i dyte,shqip anglisht niveli i dyte mesimi 1,shqip app,shqip anglisht per fillestar,shqip anglisht niveli 1 mesimi 2,shqiperi e mjera shqypni,shqipe a jashari,shqipe a bazi,shqipe.

Nese te pelqen lajmi atehere shperndaje