Kurioz

‘Shiko gruan dhe motrën se nuk i dihet si del’: Monika i kthehet keq Taulant Ballës

Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi dhe kreu i Grupit të PS, Taulant Balla janë përplasur sy më sy me njërin tjetrin jashtë Kuvendit, pasi LSI-ja e bashkuar me PD-në protestoi sot duke kërkuar dorëheqjen e ministrit të Brendshëm Fatmir Xhafaj.

“Më vjen shumë keq që bashkëshortja e Presidentit ka filluar të bëjë zhurmuesin, por ky është fati i keq i opozitës”, provokoi Taulant Balla para mediave, ndërkohë që Kryemadhi pas tij i rrahu supin për t’i tërhequr vëmendjen dhe kujtuar diçka:

“Taulant,… nuk jam marrë as me motrën tënde, as me gruan tënde! Në rregull?! Kështu që rri urtë!

“Më pëlqen edukata juaj!” tha Balla me ironi dhe u largua, por Kryemadhi zuri vend para mikrofonëve dhe e paralajmëroi: “Edukata ime është shumë e mirë, por mos u merr me çështje familjare, se nuk e dimë si dalim pastaj!… Rri urtë!… Nuk të shpëton Edi Rama, nuk bëhesh dot Ministër i Brendshëm, t’i zësh vendin Fatmir Xhafës”.

The post ‘Shiko gruan dhe motrën se nuk i dihet si del’: Monika i kthehet keq Taula..

Loading...

Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi dhe kreu i Grupit të PS, Taulant Balla janë përplasur sy më sy me njërin tjetrin jashtë Kuvendit, pasi LSI-ja e bashkuar me PD-në protestoi sot duke kërkuar dorëheqjen e ministrit të Brendshëm Fatmir Xhafaj.

“Më vjen shumë keq që bashkëshortja e Presidentit ka filluar të bëjë zhurmuesin, por ky është fati i keq i opozitës”, provokoi Taulant Balla para mediave, ndërkohë që Kryemadhi pas tij i rrahu supin për t’i tërhequr vëmendjen dhe kujtuar diçka:

“Taulant,… nuk jam marrë as me motrën tënde, as me gruan tënde! Në rregull?! Kështu që rri urtë!

“Më pëlqen edukata juaj!” tha Balla me ironi dhe u largua, por Kryemadhi zuri vend para mikrofonëve dhe e paralajmëroi: “Edukata ime është shumë e mirë, por mos u merr me çështje familjare, se nuk e dimë si dalim pastaj!… Rri urtë!… Nuk të shpëton Edi Rama, nuk bëhesh dot Ministër i Brendshëm, t’i zësh vendin Fatmir Xhafës”.

The post ‘Shiko gruan dhe motrën se nuk i dihet si del’: Monika i kthehet keq Taulant Ballës appeared first on Zonë E Lirë.

Loading...
Loading...

ME TE LEXUAR

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . ‘Shiko gruan dhe motrën se nuk i dihet si del’: Monika i kthehet keq Taulant Ballës ‘Shiko gruan dhe motrën se nuk i dihet si del’: Monika i kthehet keq Taulant BallësRating: 5.0
To Top