Home / Kurioz / Sherr grash në Fier/ Djali i kthyer nga emigracioni, ngjan me burrin e tjetrës (Video)
Auto Draft

Sherr grash në Fier/ Djali i kthyer nga emigracioni, ngjan me burrin e tjetrës (Video)

Auto Draft

Një sherr mes dy grave raportohet të ketë ndodhur në Fier.Korespondenti i “Aldo Morning Show” rrëfen se shkak i sherrit ka qenë djali i një gruaje, e cila sapo ishte kthyer nga emigracioni, i cili ngjante me burrin e një tjetër gruaje në fshat.Sipas gazetarit, gruas i ka rënë të fikët sapo ka parë djalin dhe kur është qetësuar ka debatuar ashpër me nënën e djalit. Pas sherrit gruaja që sapo ishte kthyer nga Greqia është detyruar të largohet nga fshati.“Në një fshat në Fier ka ardhur një familje për të jetuar, të cilët para 4 vitesh kishin shkuar në emigrim në Greqi. Këtë radhë ka ardhur vetëm gruaja me djalin pasi ishte ndarë nga burri. Një tjetër grua nga fshati që ka parë djalin është tronditur dhe i ka rënë të fikët pasi djali i ngjante bashkëshortit të saj. Aty janë mbledhur të gjitha gratë e
fshatit, kur ajo është qetësuar ka debatuar me gruan që sapo ishte kthyer nga
emigracioni. Pas sherrit gruaja është larguar nga fshati. Djali i saj ngjante
fiks si bashkëshorti i gruas tjetër”, tha gazetari teksa shtoi se nuk e thotë dot emrin e
fshatit. /tvklan.al
Per videon e plote mund ta shikoni ne link

Loading...
Me shume ... shqiperia, shqiptarja,shqiperia qe duam,shqiponja,shqip tv,shqip shqip,shqiperia ime,shqiperia dhe bashkimi europian,shqiptaret per shqiptaret,shqiperia ne be,shqip anglisht,shqip gaming,shqip tv hd,shqip tv apk,shqip turqisht,shqip iptv,shqip gjermanisht,shqip greqisht,shqip al,shqip arabisht,shqip anglisht niveli i pare mesimi 5,shqip anglisht niveli i pare,shqip anglisht niveli i dyte,shqip anglisht niveli i dyte mesimi 1,shqip app,shqip anglisht per fillestar,shqip anglisht niveli 1 mesimi 2,shqiperi e mjera shqypni,shqipe a jashari,shqipe a bazi,shqipe.

Nese te pelqen lajmi atehere shperndaje