Home / Kurioz / Shefqet Krasniqi e bën për “pes pare” Burdushin, ja reagimi tij..(Video)
Shefqet Krasniqi e bën për “pes pare” Burdushin, ja reagimi tij..(Video)

Shefqet Krasniqi e bën për “pes pare” Burdushin, ja reagimi tij..(Video)

Shefqet Krasniqi e bën për “pes pare” Burdushin, ja reagimi tij..(Video)
Shefqet Krasniqi e bën për “pes pare” Burdushin, ja reagimi tij..(Video)
Hoxha Shefqet Krasniqi i cili nuk lë gjë pa komentuar,ka komentuar edhe për Burdushin .Ai ka thënë se Burdushi është një shejtan.Ai thotë që mua më vjen keq vetëm me ja përmen emrin ai thotë që është një shejtan I gjallë.Ai sipas Shefqet Krasniqit manipulon me të sëmurët dhe iu mërr pare dhe gënjen.Ai ka edhe një selam edhe për mediat që sipas tij po i bëjnë reklam “Të këqinjëve”
Për më shumë shikojeni videon se si flet Shefqet Krasniqi për Burdushin:

Video

Loading...
Me shume ... shqiperia, shqiptarja,shqiperia qe duam,shqiponja,shqip tv,shqip shqip,shqiperia ime,shqiperia dhe bashkimi europian,shqiptaret per shqiptaret,shqiperia ne be,shqip anglisht,shqip gaming,shqip tv hd,shqip tv apk,shqip turqisht,shqip iptv,shqip gjermanisht,shqip greqisht,shqip al,shqip arabisht,shqip anglisht niveli i pare mesimi 5,shqip anglisht niveli i pare,shqip anglisht niveli i dyte,shqip anglisht niveli i dyte mesimi 1,shqip app,shqip anglisht per fillestar,shqip anglisht niveli 1 mesimi 2,shqiperi e mjera shqypni,shqipe a jashari,shqipe a bazi,shqipe.

Nese te pelqen lajmi atehere shperndaje