Kurioz

Së shpejti nënë, moderatorja shqiptare sapo i dha fund beqarisë (Foto)

Pa vëmendje të madhe mediatike dhe në një ceremoni të vogël që bashkoi familjarët dhe miqtë më të ngushtë, moderatorja e njohur shqiptare i ka dhënë fund beqarisë së saj.

Bëhet fjalë për prezantuesen e programit “Tring Stars”, Katerina Trungu, e cila është martuar ditën e djeshme me partnerin e saj në një ceremoni të vogël të organizuar në tarracën e Bashkisë Tiranë.

E veshur me një fustan klasik të bardhë mjaft elegant, Katerina dhe bashkëshorti i saj, Endri Miliku, janë celebruar nga kryetari i Bashkisë së Tiranës.

Së shpejti Katrina do të sjelli në jetë djalin e saj, pasi është 6 muajshe shtatzanë.

The post Së shpejti nënë, moderatorja shqiptare sapo i dha fund beqarisë (Foto) appeared first on Zonë E Lirë.

Loading...

Pa vëmendje të madhe mediatike dhe në një ceremoni të vogël që bashkoi familjarët dhe miqtë më të ngushtë, moderatorja e njohur shqiptare i ka dhënë fund beqarisë së saj.

Rezultate imazhesh për katerina trungu

Rezultate imazhesh për katerina trungu

Bëhet fjalë për prezantuesen e programit “Tring Stars”, Katerina Trungu, e cila është martuar ditën e djeshme me partnerin e saj në një ceremoni të vogël të organizuar në tarracën e Bashkisë Tiranë.

E veshur me një fustan klasik të bardhë mjaft elegant, Katerina dhe bashkëshorti i saj, Endri Miliku, janë celebruar nga kryetari i Bashkisë së Tiranës.

Rezultate imazhesh për katerina trungu

Rezultate imazhesh për katerina trungu

Së shpejti Katrina do të sjelli në jetë djalin e saj, pasi është 6 muajshe shtatzanë.

The post Së shpejti nënë, moderatorja shqiptare sapo i dha fund beqarisë (Foto) appeared first on Zonë E Lirë.

Loading...
Loading...

ME TE LEXUAR

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Së shpejti nënë, moderatorja shqiptare sapo i dha fund beqarisë (Foto) Së shpejti nënë, moderatorja shqiptare sapo i dha fund beqarisë (Foto)Rating: 5.0
To Top