Home / Kurioz / Sali Berisha shton dyshimet! Tregon se kush ia dha PD-së përgjimin e vëllait të Fatmir Xhafës?

Sali Berisha shton dyshimet! Tregon se kush ia dha PD-së përgjimin e vëllait të Fatmir Xhafës?

Ish-kryeministri Sali Berisha, ka publikuar në faqen e tij një meme, e cila të le të dyshosh se PD-së audio-përgjimin e vëllait të Fatmir Xhafës ia ka servirur ish ministri i Brendshëm Saimir Tahiri, i cili prej disa ditësh është nën masën e sigurisë arrest shtëpie.

‘Kali im i dashur, i dogji Xhafës dosja e Gonit. S’ka parë gjë akoma…”, thuhet në këtë meme e bërë virale në rrjet.

Pra, në një farë mënyre Berisha, lë të kuptohet se Saimir Tahiri është ai që ka nxjerr dosjen me përgjime të Agron Xhafës.

Një ditë më parë në emisionin ‘Studio e Hapur’, pyetjes së gazetarit Arian Çani se kush e ka nxjerr përgjimin, Berisha refuzoi ti përgjigjej, ai nuk tregoi se kush e kishte kryer përgjimin, duke thënë se nëse e bënte publike mund të vinte në rrezik jetë njerëzish, pra të personave të përfshirë në këtë ngjarje./zoneelire.al

The post Sali Berisha shton dyshimet! Tregon se kush ia dha PD-së përgjimin e vëllait të Fatmir Xhafës? appeared first on Zonë E Lirë.

Loading...
Me shume ... shqiperia, shqiptarja,shqiperia qe duam,shqiponja,shqip tv,shqip shqip,shqiperia ime,shqiperia dhe bashkimi europian,shqiptaret per shqiptaret,shqiperia ne be,shqip anglisht,shqip gaming,shqip tv hd,shqip tv apk,shqip turqisht,shqip iptv,shqip gjermanisht,shqip greqisht,shqip al,shqip arabisht,shqip anglisht niveli i pare mesimi 5,shqip anglisht niveli i pare,shqip anglisht niveli i dyte,shqip anglisht niveli i dyte mesimi 1,shqip app,shqip anglisht per fillestar,shqip anglisht niveli 1 mesimi 2,shqiperi e mjera shqypni,shqipe a jashari,shqipe a bazi,shqipe.

Nese te pelqen lajmi atehere shperndaje