Home / Kurioz / Sabri Fejzullahu bën Nusen të qaj në një Dasëm, Ja reagimi saj! (Video)
Sabri Fejzullahu bën Nusen të qaj në një Dasëm, Ja reagimi saj! (Video)

Sabri Fejzullahu bën Nusen të qaj në një Dasëm, Ja reagimi saj! (Video)

Sabri Fejzullahu bën Nusen të qaj në një Dasëm, Ja reagimi saj! (Video)
Sabri Fejzullahu bën Nusen të qaj në një Dasëm, Ja reagimi saj! (Video)
Muaji qershor, korrik e gusht mund të konsiderohen si muajt e dasmave në Kosovë. Shumë të dashuruar në njërin prej këtyre muajve vendosin t’i japin fund beqarisë. Duke menduar çdo detaj, organizimi i dasmës, mysafirët, torta, ato familje përjetojnë gëzimin më të madh në atë ditë, pasi martojnë vajzën apo djalin. Klikoni ne linkun me poshtë dhe shikoni videon e plote nga kjo dasem:

VideoLink

Loading...
Me shume ... shqiperia, shqiptarja,shqiperia qe duam,shqiponja,shqip tv,shqip shqip,shqiperia ime,shqiperia dhe bashkimi europian,shqiptaret per shqiptaret,shqiperia ne be,shqip anglisht,shqip gaming,shqip tv hd,shqip tv apk,shqip turqisht,shqip iptv,shqip gjermanisht,shqip greqisht,shqip al,shqip arabisht,shqip anglisht niveli i pare mesimi 5,shqip anglisht niveli i pare,shqip anglisht niveli i dyte,shqip anglisht niveli i dyte mesimi 1,shqip app,shqip anglisht per fillestar,shqip anglisht niveli 1 mesimi 2,shqiperi e mjera shqypni,shqipe a jashari,shqipe a bazi,shqipe.

Nese te pelqen lajmi atehere shperndaje